pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Magia pocałunku. Bridgertonowie. Tom 7

autor:

Julia Quinn

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788382027952
Data: 2023-02-21
28.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Tytuł oryginału: It s in His Kiss.

NIC NIE JEST TAK PROSTE - A RÓWNOCZEŚNIE TAK SKOMPLIKOWANE - JAK JEDEN DOSKONAŁY POCAŁUNEK
Poznajcie naszego bohatera... Gareth St. Clair jest w kropce. Ojciec, który go nienawidzi, za wszelką cenę chce zadłużyć posiadłość St. Clair i zrujnować jego dziedzictwo. Jedynym majątkiem Garetha jest stary pamiętnik rodzinny, który być może kryje sekrety przeszłości... oraz klucz do przyszłości młodego człowieka - ukryty skarb. Problem w tym, że napisano go po włosku, a Gareth ani w ząb nie zna tego języka.

Poznajcie naszą bohaterkę... W zgodnej opinii socjety nie ma drugiej takiej jak Hiacynta Bridgerton. Jest to dziewczyna piekielnie inteligentna, wyjątkowo wygadana, a według Garetha - należy ją zażywać w małych dawkach. Jednak jest w niej coś - coś czarującego i niepokojącego - co go ujęło i nie chce dać spokoju...

Drogi Garetha i Hiacynty krzyżują się nieustannie. Hiacynta każde słowo Garetha przyjmuje jak wyzwanie; proponuje mu przetłumaczenie pamiętnika, mimo że jej włoski nie jest doskonały. Jednak w miarę zagłębiania się w tajemniczy tekst oboje zaczynają odkrywać, że odpowiedzi leżą nie w pamiętniku, lecz w każdym z nich...

SERIAL NA PODSTAWIE CYKLU BRIDGERTONOWIE DOSTĘPNY W SERWISIE NETFLIX!
- Netflix 2022. Used with permission.

***
Julia Quinn z niezwykłym polotem opisuje życiowe próby i miłosne udręki romantycznego rodzeństwa Bridgertonów. Umiejętnie buduje napięcie, a burzliwe romanse i gorące sceny erotyczne wybrzmiewają niezwykle naturalnie. Tak pisałaby dzisiaj Jane Austen.

ROLLING STONE
***
Z każdym tomem Bridgertonów coraz bardziej podziwiam Julię Quinn. To mistrzostwo tak wkomponować w dość przewidywalny gatunek nieszablonowych bohaterów, tak spleść nitki fabuły, by pomimo oczywistego zakończenia zafrapować i zaskoczyć. Hiacynta, najmłodsza Bridgertonówna, jest inteligentna i uparta, do tego potrafi być złośliwa, jest więc niebanalną przedstawicielką swojej klasy. Trudno się dziwić, że jej przygody są ze wszech miar oryginalne. Choć to typowy romans, z całą pewnością was zaskoczy! Uroczy, dowcipny, skrzący się inteligencją. Polecam serdecznie!
AGNIESZKA LIS, PISARKA
***
Julia Quinn powraca z przytupem! Ponownie mamy przyjemność przenieść się do czasów regencji oraz poznać dalsze losy rodziny Bridgertonów. Płomienny romans z wątkiem rodzinnej tajemnicy zapewni niezapomniane chwile podczas lektury!
JULITA SOBOLEWSKA, STOWARZYSZENIE POLACY NIE GĘSI
***
Młody, uwodzicielski i atrakcyjny mężczyzna skrywa tajemnicę. Pisany po włosku pamiętnik jego babki może wiele wyjaśnić, ale może też wprowadzić zamęt. Zwłaszcza jeśli w roli tłumaczki wystąpi piękna i zadziorna Hiacynta, a słowo pocałunek pojawi się w książce kilkanaście razy. Dla niej jednak będzie pierwszy i najważniejszy. Warto sprawdzić, czy taka historia ma szansę na szczęśliwe zakończenie.

JOANNA JURGAŁA-JURECZKA, PISARKA
***
Trzeci sezon w towarzystwie, a najmłodsza z Bridgertonów ma coraz mniej propozycji małżeństwa. Nic dziwnego - który dżentelmen chciałby mieć żonę mądrzejszą od siebie, do tego mówiącą wszystko wprost i przyjaźniącą się z Lady D., postrachem salonów Czy Gareth St. Clair, skrywający mroczny sekret, nadąży za Hiacyntą Jeśli miałabym skradać się nocą do rezydencji barona, żeby odkryć tajemnicę sprzed lat, to tylko z moją ulubioną córką wicehrabiny Bridgerton. Miłośniczki romansów, będziecie zachwycone!
ANNA CZYTOWSKA, RADIO NADZIEJA

Audiobook „Magia pocałunku. Bridgertonowie. Tom 7” - Wydawca: Storybox. Cena 28.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.