pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Gry i zabawy znane i lubiane. Zabawy ogólnorozwojowe

Dane szczegółowe:
Wydawca: EPIDEIXIS
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Twarda
Wymiar: 280x320 mm
EAN: 9788389538116
ISBN: 978-83-89538-11-6
Data: 2020-10-28
47.22  51.60  4.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Gry i zabawy znane i lubiane. Zabawy ogólnorozwojowe to część nowej serii obejmującej 4 praktyczne przewodniki adresowane przede wszystkim do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, pedagogów, jak i rodziców. Przewodniki te pokazują, w jaki sposób można wzbogacić popularne gry w treści edukacyjne, a także jak wykorzystać potencjał i radość zabawy do utrwalania wiedzy oraz rozwijania umiejętności dziecka.

Każdy z przewodnikówzachęca do wspólnego z dziećmi projektowania i wykonywania niektórych elementów lub nawet całych gier. Już ten etap mocno angażuje dzieci, wzmacnia ich kreatywność i twórcze myślenie oraz umiejętność działania w zespole. Ważne jest przy tym, aby dobrze zaplanować pracę i przydzielić dzieciom zadania odpowiednie do ich możliwości.

Przewodnikiz serii Gry i zabawy znane i lubiane przygotowane zostały z myślą o zabawie z dziećmi w różnych miejscach i okolicznościach:
- w czasie zajęć szkolnych,
- przy realizacji programów wychowawczych,
- podczas zajęć świetlicowych,
- w pracy w specjalistycznych poradniach,
- w domu.

Książka "Gry i zabawy znane i lubiane. Zabawy ogólnorozwojowe" - praca zbiorowa - oprawa Twarda - Wydawnictwo EPIDEIXIS. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2019 r. Cena 47.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]