pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
książka:

Piramida Matematyczna M1

Dane szczegółowe:
Producent: EPIDEIXIS
Rok wyd.: 2000
Oprawa: twarda
EAN: 5900238764147
Data: 2008-11-14
43.29 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Piramida to wspaniała zabawa połączona z nauką, ponieważ rozwija u dziecka zdolność do myślenia i zapamiętywania, uczy wytrwałości, wzmacnia koncentrację i skutecznie pomaga przezwyciężyć trudności w procesie uczenia się.
Budowanie piramidy jest proste i odbywa się na zasadzie gry w domino, w efekcie rozwiązania wszystkich zadań otrzymujemy imponującą piramidę.
Piramida matematyczna M1 to nieoceniona pomoc, która dzięki swojej zabawowej formie służy poznawaniu podstaw techniki rachunkowej, utrwaleniu pojęcia liczby i dodawania. Rozwiązywanie zadań nie służy pamięciowemu opanowaniu umiejętności liczenia. Jest raczej propozycją aktywnej nauki, opartej na kształceniu zdolności formułowania wniosków i samodzielnemu dochodzeniu do wyniku działania. Taki model uczenia się sprzyja stymulowaniu uzdolnień matematycznych u dzieci i wzmacnia ich odporność emocjonalną. Dzięki prawidłowemu rozwiązaniu 45 zadań dzieciom uda się stworzyć imponującą piramidę, która zrekompensuje wysiłek umysłowy poniesiony przy dodawaniu. Zabawa i nauką z piramidą z pewnością przyniosą wymierne korzyści w szkole, domu i w przyszłym życiu codziennym.
W zestawie znajduje się 36 trójkątów.

Książka "Piramida Matematyczna M1" - oprawa twarda - Wydawnictwo EPIDEIXIS. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2000 r. Cena 43.29 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.