pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Gry i zabawy znane i lubiane. Środowisko społeczno-przyrodnicze

Dane szczegółowe:
Wydawca: EPIDEIXIS
Rok wyd.: 2019
Wymiar: 275x320 mm
EAN: 9788389538086
ISBN: 978-83-89538-08-6
Data: 2020-10-19
47.22  51.60  4.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Gry i zabawy znane i lubiane. Środowisko społeczno-przyrodnicze to część nowej serii obejmującej 4 praktyczne przewodniki adresowane przede wszystkim do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, pedagogów, jak i rodziców. Przewodniki te pokazują, w jaki sposób można wzbogacić popularne gry w treści edukacyjne, a także jak wykorzystać potencjał i radość zabawy do utrwalania wiedzy oraz rozwijania umiejętności dziecka.

Każdy z przewodnikówzachęca do wspólnego z dziećmi projektowania i wykonywania niektórych elementów lub nawet całych gier. Już ten etap przygotowań mocno angażuje dzieci, wzmacnia ich kreatywność i twórcze myślenie, jak również umiejętność działania w zespole. Ważne jest przy tym, aby dobrze zaplanować pracę i przydzielić dzieciom zadania odpowiednie do ich możliwości i talentów.

Przewodniki z serii Gry i zabawy znane i lubiane przygotowano z myślą o zabawie z dziećmi w różnych miejscach i okolicznościach:
- w czasie zajęć szkolnych
- przy realizacji programów wychowawczych
- podczas zajęć świetlicowych
- w pracy w specjalistycznych poradniach
- w domu

Książka "Gry i zabawy znane i lubiane. Środowisko społeczno-przyrodnicze" - praca zbiorowa - Wydawnictwo EPIDEIXIS. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2019 r. Cena 47.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]