pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Góry na opak czyli rozmowy o czekaniu
Tytuł książki:

Góry na opak czyli rozmowy o czekaniu

Autor książki:

Olga Morawska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gruner+Jahr, G+J
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 260 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788375962857
ISBN: 978-83-7596-285-7
Data: 2012-03-20
Cena wydawcy: 21.90 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Kundalini. Przebudzenie energii
Kundalini. Przebudzenie energii wewnętrznej 15.17 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Rozmowy z drzewami
Rozmowy z drzewami 35.30 zł pozycja dostępna!

Góry na opak czyli rozmowy o czekaniu - Olga Morawska - opis książki:

Rozmowy o czekaniu, pasji, miłości i poświęceniu.

Rozmowy o Andrzeju Zawadzie z jego żoną Anną Milewską * o Macieju Pawlikowskim z jego żoną Elżbietą * o Eugeniuszu Chrobaku z jego żoną Grażyną Jaworską-Chrobak * o Darku Załuskim z jego mamą Ireną * o Dobrosławie Miodowicz-Wolf z jej bratem Konstantym Miodowiczem * o Wandzie Rutkiewicz z jej bratem Michałem Błaszkiewiczem * o Piotrze Pustelniku z jego synem Pawłem * o Andrzeju Heinrichu z jego bratem Stefanem * o Andrzeju Czoku z jego żoną Wandą * o Jerzym Kukuczce z jego synem Wojtkiem.

Posłuchaj, jak o górach opowiadają rodziny słynnych himalaistów. Ludzie, którzy żyją górami, nie zdobywając ośnieżonych szczytów. Ci, którym zamiłowanie ich bliskich do górskich wypraw wiele daje, ale i dużo zabiera. Wsłuchaj się w rozmowy z bohaterami drugiego planu.

Olga Morawska rozmawia zarówno z rodzinami tych, którzy na zawsze zostali w górach, jak i z bliskimi osób, które wciąż jeżdżą na wyprawy, kontynuując życiową pasję. Bohaterów tej książki zazwyczaj nie widać, a w życie z górami zostali wciągnięci przez małżonków, rodzeństwo, dzieci lub rodziców. Nie wybrali sobie takiego życia, ale było im ono dane, z wszystkimi jego wadami i zaletami.

Przekonaj się, jak wygląda życie z człowiekiem o wielkiej pasji, jak radzą sobie ludzie po śmierci ukochanej osoby i co zostaje po latach ich nieobecności. Posłuchaj, jak pięknie można mówić o bliskich i spójrz na góry oczami Piotrka Morawskiego - autora wszystkich górskich zdjęć w tej książce.

Olga Morawska - kobieta z wielką pasją życia i nieposkromioną energią. Pomimo trudnych doświadczeń życiowych, stara się nie poddawać i wierzy, że wszystko, co ważne jest jeszcze przed nią. Autorka książek, samotna mama dwóch cudownych synów. Żona Piotra Morawskiego - polskiego himalaisty, który w 2009 roku zginął podczas wyprawy na kolejny ośmiotysięcznik.

Książka „Góry na opak czyli rozmowy o czekaniu” - oprawa miękka - Wydawnictwo Gruner+Jahr, G+J. Książka posiada 260 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Olga Morawska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: