pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Głóg sercu na ratunek

Autor książki:

Zbigniew T. Nowak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Nasza Przyszłość
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 66 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788364668258
ISBN: 978-83-6466-825-8
Data: 2022-03-11
Cena wydawcy: 6.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Żyjemy w świecie, który zalewa nas plastikiem i syntetycznymi substancjami. Modyfikowana genetycznie, skażona żywność, to zmora dzisiejszego człowieka. W nieustającym, szalonym pośpiechu, oddalamy się od natury, zapominając, że to ona właśnie często jest dla nas ratunkiem i najlepszą receptą na leczenie naszych, nadwyrężonych tempem życia, organizmów.

Choroby serca i układu sercowo-naczyniowego nie są już przypisane jedynie osobom z bardziej zaawansowanej grupy wiekowej. Zawały, udary mózgu i inne nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krwionośnego coraz częściej przytrafiają się młodym osobom.

To prawdziwy problem dzisiejszej medycyny. Dlatego z tym większą satysfakcją przedstawiamy nowy tytuł Zbigniewa T. Nowaka, w którym Czytelnicy znajdą wiele cennych i ważnych informacji, porad i recept pomagających skutecznie chronić serce i układ krwionośnych.

Książka "Głóg sercu na ratunek" - Zbigniew T. Nowak - oprawa miękka - Wydawnictwo Fundacja Nasza Przyszłość. Książka posiada 66 stron i została wydana w 2017 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]