pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Getting Things Done czyli sztuka bezstresowej efektywności.
Tytuł książki:

Getting Things Done czyli sztuka bezstresowej efektywności.

Autor książki:

David Allen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 424 s.
Wymiar: 207x141 mm
EAN: 9788328312548
ISBN: 978-83-2831-254-8
Data: 2015-11-19
29.09  39.90  10.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Getting Things Done czyli sztuka bezstresowej efektywności. - opis książki:

Całkiem nowe wydanie!
Przejmij stery swojego życia i zapomnij, co to stres!
Kiedy piętnaście lat temu David Allen pisał swój bestseller - pierwsze wydanie książki Getting Things Done - nie przypuszczał, że świat biznesu oszaleje na punkcie tej publikacji. Książkę adresował głównie do menedżerów wyższego szczebla w korporacjach i szybko wpłynęła ona na filozofię działania wielu dyrektorów. Jednak Allen uznał, że czas na zmiany.

Dziś oddaje w Twoje ręce jej całkowicie nową wersję swojej książki. Co prawda techniki GTD są wciąż aktualne, jednak zmieniło się wiele aspektów rzeczywistości, a co ważniejsze, znacznie rozszerzył się krąg osób, do których David Allen pragnie dotrzeć ze swoim przesłaniem. Dlatego radykalnie przeredagował cały tekst i skierował go także do "gospodyń domowych, studentów, księży, artystów, a nawet emerytów". I oczywiście do Ciebie!
Sprawdź, jak kilka prostych zasad GTD może poprawić jakość Twojego życia. Dzięki nim nauczysz się wybierać, czym, kiedy i w jaki sposób się zajmiesz, delegować, nie zapominając, co i komu przekazałeś, eliminować stres i tworzyć swoją prywatną przestrzeń relaksu - efekty nie dadzą na siebie czekać!
Zaangażuj się w swoje życie i swoją pracę!

Książka "Getting Things Done czyli sztuka bezstresowej efektywności." - David Allen - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 424 stron i została wydana w 2015 r. Cena 29.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]