pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Geopolityka. Krótkie Wprowadzenie

Autor książki:

Klaus Dodds

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 182 s.
EAN: 9788382208245
ISBN: 978-83-8220-824-5
Data: 2022-09-15
31.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

> KRÓTKIE WPROWADZENIE
- książki, które zmieniają sposób myślenia!
Geopolityka pozwala zrozumieć sens aktualnych zdarzeń i zjawisk, w tym konfliktów, kryzysów, porozumień i projektów, zarówno w skali lokalnej, jak i międzynarodowej. W jaki sposób rozumienie geografii kształtuje politykę i ekonomię Skąd bierze się populizm Jak kino, Internet i media społecznościowe wpływają na mapy świata Odpowiedzi na te pytania Czytelnik znajdzie w tej publikacji.

*
Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. - od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.

Książka "Geopolityka. Krótkie Wprowadzenie" - Klaus Dodds - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego. Książka posiada 182 stron i została wydana w 2022 r. Cena 31.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.