pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Gdybyśmy zaczynali od nowa. Jak zadbać o relacje w małżeństwie i rodzinie
Książki »
Tytuł książki:

Gdybyśmy zaczynali od nowa. Jak zadbać o relacje w małżeństwie i rodzinie

Autor książki:

Betty Drescher, John Drescher

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 194x124 mm
EAN: 9788327718938
ISBN: 978-83-2771-893-8
Data: 2021-04-29
25.23  34.90  9.67 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Każdy dzień to okazja, żeby pokochać na nowo
Jedną z najtrafniejszych definicji miłości wypowiedział ktoś, kto miał za sobą wiele lat małżeństwa: Miłość jest tym wszystkim, przez co się razem przeszło.

John i Betty Drescherowie przeżyli ze sobą ponad sześćdziesiąt lat. Swoją wiedzą na temat małżeństwa dzielili się podczas licznych rekolekcji i seminariów. Pomogli wyjść z kryzysu dziesiątkom par, które stwierdziły, że w ich związku coś się bezpowrotnie wypaliło, a miłość wygasła.

W tej książce, będącej owocem ich wspólnego życia, pomagają odkryć uniwersalne i praktyczne działania, które zawsze sprawdzają się przy budowaniu dobrych relacji. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, mówią, co zrobiliby, gdyby mieli budować swoje małżeństwo od nowa i raz jeszcze wychować swoje dzieci.

Autorzy przedstawiają ciekawe pomysły na mierzenie się z problemami typowo małżeńskimi: seks, finanse, wychowywanie dzieci. To książka dla każdego, kto chce przyglądnąć się swojemu funkcjonowaniu w rodzinie. Zawiera ważne przesłanie, że każdy z nas każdego dnia zaczyna od nowa i warto wykorzystać jak najlepiej tę kolejną szansę.

Marta i Marek Babik

Książka "Gdybyśmy zaczynali od nowa. Jak zadbać o relacje w małżeństwie i rodzinie" - Betty Drescher, John Drescher - oprawa miękka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2021 r. Cena 25.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Zadbaj o mózg - okładka książki

Zadbaj o mózg

Daniel G. Amen
Warto zadbać o Te Sprawy - okładka książki

Warto zadbać o Te Sprawy

Jacek Pulikowski