pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Fundusze i usługi pożyczkowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw
Tytuł książki:

Fundusze i usługi pożyczkowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 218 s.
Wymiar: 140x240 mm
EAN: 9788372516749
ISBN: 83-7251-674-X
Data: 2008-11-18
Cena wydawcy: 45.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Fundusze i usługi pożyczkowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw - Barbara Bartkowiak, Stanisław Flejterski, Przemysław Pluskota - opis książki:

Fundusze i usługi pożyczkowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw to kolejne opracowanie pod kierunkiem St. Flejterskiego dotyczące problemów dostępu przedsiębiorstw z sektora MSP do kapitału, którego niedobór jest szczególnie dotkliwie odczuwany w momencie ich startu. Realne możliwości uzyskania niezbędnych środków finansowych sprowadzają się do kredytów zabezpieczonych poręczeniami udzielanymi przez fundusze poręczeń kredytowych oraz do pożyczek z funduszy pożyczkowych promujących rozwój mikro i małej przedsiębiorczości. Zagadnienia poręczeń i funduszy poręczeń kredytowych były przedmiotem poprzedniego opracowania. Tym razem Autorzy podjęli trud zbadania i opisania systemu mikropożyczek w Polsce.
Szczególnie wartościową cechą opracowania jest kompleksowe przedstawienie instytucji i usług mikropożyczkowych w Polsce oraz wskazanie ich zalet i ograniczeń, a także problemów i efektów funkcjonowania funduszy pożyczkowych poszerzonych o szczegółową analizę dwóch funduszy odgrywających ważną rolę na krajowym rynku pożyczkowym.
Opracowanie B. Bartkowiak, St. Flejterskiego i P. Pluskoty Fundusze i usługi pożyczkowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z całą pewnością może pełnić rolę profesjonalnego przewodnika zarówno dla przedsiębiorców - poszukujących kapitału na rozpoczęcie działalności, jak i dla podmiotów finansowych - poszukujących klientów i możliwości lokowania wolnych środków finansowych.

Książka „Fundusze i usługi pożyczkowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw” - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 218 stron i została wydana w 2009 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Barbara Bartkowiak, Stanisław Flejterski, Przemysław Pluskota - autor m.in.:
Bankowo-finansowa obsługa jednostek - okładka książki
Bankowo-finansowa obsługa jednostek samorządu... Beata Filipiak, Stanisław Flejterski;