pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Finansowe czynniki i konsekwencje różnicowania składu osobowego zarządów i rad nadzorczych polskich spółek publicznych

Autor książki:

Anna Wawryszuk-Misztal

Dane szczegółowe:
Wydawca: Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 426 s.
EAN: 9788322795286
ISBN: 978-83-2279-528-6
Data: 2022-01-25
36.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Recenzowana książka [...] dotyczy aktualnej i ciekawej problematyki, jeszcze nie w pełni rozpoznanej na gruncie polskim. Z tych względów może być pozycją użyteczną dla teoretyków i praktyków zajmujących się nadzorem korporacyjnym i finansami przedsiębiorstw.

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska, Uniwersytet Gdański
Recenzowane opracowanie [...] wpisuje się w popularny zarówno w Polsce, jak i na świecie nurt badań na temat różnorodności organów statutowych, które są prowadzone w obszarze ładu korporacyjnego. [...]
Należy podkreślić, że przeprowadzone badania, w szczególności poprzez swoją kompleksowość, zarówno w zakresie przeglądu literatury, jak i podejścia badawczego, wypełniają lukę badawczą, jaka istniała w obszarze ładu korporacyjnego, i w znaczący sposób przyczyniają się do poszerzenia naszej wiedzy na temat różnorodności rad nadzorczych i zarządów polskich spółek publicznych. W tym kontekście należy zaznaczyć nowatorski charakter pracy oraz dobre rozwiązanie w niej problemów naukowych od strony metodycznej.

dr hab. Leszek Bohdanowicz, prof. Uniwersytetu Łódzkiego

Książka "Finansowe czynniki i konsekwencje różnicowania składu osobowego zarządów i rad nadzorczych polskich spółek publicznych" - Anna Wawryszuk-Misztal - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej. Książka posiada 426 stron i została wydana w 2021 r. Cena 36.98 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.