pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Endoekologia zdrowia
Tytuł książki:

Endoekologia zdrowia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Hartigrama
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 160x225 mm
EAN: 9788362185023
ISBN: 978-83-6218-502-3
Data: 2013-10-29
40.13  49.00  8.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Książka Endoekologia zdrowia Nieumywakinów zawiera w sobie wszystko to, co człowiek powinien wiedzieć o swoim organizmie, fizjologii, patologiach i sposobach ich leczenia. Szczególna wartość książki Endoekologia zdrowia polega na tym, że podano w niej proste zalecenia, jak przy pomocy tego, co mamy na stole, w ogrodzie, dodając odrobinę własnego wysiłku, pozbyć się już istniejących schorzeń i zapobiec pojawieniu się ewentualnych w przyszłości.

Małżeństwo Nieumywakinów to para, która większość swojego życia poświęciła tematowi zdrowia. Wspólnie dzielona pasja sprawiła, że pomogli wielu osobom w uświadomieniu sobie, jaki jest klucz do dbania o dobry stan organizmu i jak, niezależnie od wieku, przywrócić dobre zdrowie, jeśli podupadło ono na skutek zaniedbań, złego trybu życia, niewłaściwego żywienia lub innych czynników. Ponad 30 lat pracy małżonków to próba połączenia tego, co wynieśli dzięki gruntownemu akademickiemu wykształceniu medycznemu ze spojrzeniem tradycyjnej medycyny ludowej.

Iwan Nieumywakin od 1959 r. zajmował się opracowywaniem metod i środków udzielania pomocy medycznej kosmonautom podczas lotów różnej długości, pracując przy radzieckim programie lotów kosmicznych. Od wielu lat jest znanym, uhonorowanym wieloma nagrodami propagatorem wewnętrznego stosowania do celów leczniczych wody utlenionej i zapomnianych nieraz przepisów medycyny ludowej.

Ludmiła Nieumywakina przez 24 lata pracy jako radiolog i internista była zawziętą zwolenniczką dogmatów medycyny oficjalnej, dopóki nie okazało się, że medycyna oficjalna nie jest w stanie jej wyleczyć. Natomiast przy użyciu środków medycyny ludowej pozbyła się swojej dolegliwości w ciągu kilku dni. To właśnie sprawiło, że zaczęła aktywnie interesować się nowym dla niej podejściem do zdrowia.

Książka "Endoekologia zdrowia" - Iwan Nieumywakin, Ludmiła Nieumywalina - oprawa miękka - Wydawnictwo Hartigrama. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2010 r. Cena 40.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Endoekologia zdrowia"
Iwan Nieumywakin, Ludmiła Nieumywalina - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Olej lniany - okładka książki
Olej lniany Iwan Nieumywakin
Woda jest najlepszym lekarstwem - okładka książki
Woda jest najlepszym lekarstwem Anita Hessmann-Kosaris
Leczenie dobrą dietą - okładka książki
Leczenie dobrą dietą Katarzyna Lewko
Produkty podobne:
Ziołowe receptury na zdrowie - okładka książki
Ziołowe receptury na zdrowie Mateusz E. Senderski
Filary zdrowia - okładka książki
Filary zdrowia Mark Sircus
Leczenie domowe cz. 1 - okładka książki
Leczenie domowe cz. 1 Agatha Thrash, Calvin Thrash