pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Elementarz inteligentnego malucha z żyrafą. Zabawy i ćwiczenia dla 3-4 latków z poradami psychologa

Dane szczegółowe:
Wydawca: LEKTORKLETT
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381656467
ISBN: 978-83-8165-646-7
Data: 2021-11-15
16.95  19.90  2.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Wszechstronny zbiór ćwiczeń wspierających rozwój dziecka w wieku przedszkolnym.

Książeczki z serii pozwalają, w sposób najbardziej atrakcyjny dla malucha, a więc poprzez zabawę - poszerzać jego kompetencje przydatne w późniejszej edukacji i życiu.

Podpowiadają, jak kreatywnie bawić i uczyć się z maluchem w wieku przedszkolnym.

To wspaniały zestaw podpowiedzi i zabaw zarówno dla rodziców, jak i nian, cioć, wujków, babć i dziadków i innych osób opiekujących się pociechą.

Książeczka zawiera wiele rodzajów ćwiczeń atrakcyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym, m.in. puzzle, odnajdywanie szczegółów, łączenie w pary, znajdowanie takich samych liczebności, elementy kombinatoryki.

Wspaniale wspomagają one przygotowanie przedszkolaka do następnego etapu nauki. Są to zadania opracowane przez specjalistów, adekwatne do etapu rozwojowego oraz pozwalające poszerzać liczne kompetencje Waszego dziecka.

Zestawy ćwiczeń są celowo i merytorycznie dobrane, aby wspomagać rozwój istotnych w okresie przedszkolnym kompetencji: motoryki małej, koncentracji, myślenia matematycznego, poszerzania słownika dziecka czy znajomości liter.

Dzieci zyskują poczucie kompetencji i pewności siebie, jeżeli dorosły pozwala im na samodzielność, pomagając tylko wtedy, gdy jest to niezbędne.

Książka "Elementarz inteligentnego malucha z żyrafą. Zabawy i ćwiczenia dla 3-4 latków z poradami psychologa" - praca zbiorowa - oprawa Miękka - Wydawnictwo LEKTORKLETT. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2021 r. Cena 16.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]