pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Edukacja teatralna w procesie kształcenia i wychowania młodzieży szkół...
Książki »
Książki »
Tytuł książki:

Edukacja teatralna w procesie kształcenia i wychowania młodzieży szkół gimnazjalnych i licealnych na Opolszczyźnie (+ DVD)

Autor książki:

Agnieszka Włoch

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 372 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788373953895
ISBN: 978-83-7395-389-5
Data: 2013-04-24
36.65  36.75  0.1 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Edukacja teatralna w procesie kształcenia i wychowania młodzieży szkół gimnazjalnych i licealnych na Opolszczyźnie (+ DVD) - Agnieszka Włoch - opis książki:

Książka poświęcona jest tematyce edukacji teatralnej i sposobów jej realizacji przez nauczycieli szkół gimnazjalnych i licealnych, a także działalności związanej z wyzwalaniem aktywności twórczej uczniów i kształtowaniem ich kompetencji kulturowych. W publikacji przedstawiono charakterystykę teatru i edukacji teatralnej w ujęciu teoretycznym oraz wyniki badań diagnostycznych, ukierunkowanych na poznanie dydaktycznych i wychowawczych aspektów edukacji teatralnej, podejmowanej przez nauczycieli w szkołach województwa opolskiego. Monografia stanowi również bogate źródło metod i form wspomagających proces kształcenia i wychowania teatralnego. W książce zamieszczono ponadto projekt edukacji teatralnej, którego istotnym elementem jest przykład realizacji spektaklu z młodzieżą (dodatek - płyta DVD). Praca adresowana jest do nauczycieli języka polskiego, nauczycieli edukacji teatralnej w szkołach i placówkach pozaszkolnych, instruktorów teatralnych, animatorów kultury, studentów pedagogiki oraz filologii polskiej.

Książka „Edukacja teatralna w procesie kształcenia i wychowania młodzieży szkół gimnazjalnych i licealnych na Opolszczyźnie (+ DVD)” - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego. Książka posiada 372 stron i została wydana w 2013 r. Cena 36.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Edukacja teatralna w procesie kształcenia i wychowania młodzieży szkół..."
Agnieszka Włoch - autor m.in.:
Pedagogiczne aspekty procesu kreowania - okładka książki
Pedagogiczne aspekty procesu kreowania postaci... Agnieszka Włoch, Klaudia Maćkowiak (red.);
Kupujący tę pozycję zamówili również:
O Technice Aktora - okładka książki
O Technice Aktora Michaił Czechow
Produkty podobne: