pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Dzika jazda, wolność życia

Dane szczegółowe:
Wydawca: KAGRA
Rok wyd.: 2003
Oprawa: miękka
Ilość stron: 252 s.
Wymiar: 150x230 mm
EAN: 9788387598716
ISBN: 83-8759-871-2
Data: 2009-05-06
49.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Sonny Barger jest głównym rzecznikiem interesów motocyklistów żyjących poza prawem. Tym razem ten Anioł dostarcza nam poruszających i niezwykłych, czasem zabawnych, prawdziwych historii z życia jego braci i sióstr, wyrzutków w czarnych skórach w nieustającej pogoni za wolnością, indywidualizmem i bezkompromisową jazdą.
A jakie historie nam opowiada - o jeździe, surowe opowieści o bójkach i bitwach, braterstwie, niezwykłych przygodach, szalonych wyprawach, i oczywiście klasycznych zatargach z Panami Władzą. Najbarwniejsze legendy i niezapomniane postacie z przekazów motocyklistów ożywają na stronach tej książki: twardzi klienci jak Cincinnati, jeden z absolwentów więzienia w Folsom przemierzających amerykańskie szosy; samotny marzyciel Moto Guzzi Ron i jego odważna wyprawa na Biegun Północny, gdzie spotkanie z zabójczym niedźwiedziem nie należy do rzadkości; i opowieść z lat 60-tych o imprezowiczce zwanej Naładowana Linda, która zerwała ze światem motocyklowym aby osiąść i pracować w Silicon Valley. Słynne postacie jak Steve Mc Queen, Johnny Paycheck i David Crosby również przetaczają się po kartach tej książki - obok niezwykle stylowych pań na Harleyach i niezwykłych postaci - w pełnej gamie soczystych opowieści, poczynając od inspirujących i poruszających, na przerażających i niesamowitych kończąc. Poprzez te historie Sonny oddaje cześć doktrynie swobodnego jeźdźca, zakorzenionej dumie i lojalności wobec rodziny motocyklowej i wspaniałych maszyn, które jeźdźcy kochają bardziej od swych matek.
Czy jeździsz, czy też tylko marzysz o tym, Dzika Jazda, Wolność Życia jest doświadczeniem czytelniczym, którego łatwo nie zapomnisz. To fascynujące spojrzenie w unikalną kulturę wolności, gdzie wyznaje się tylko jeden rodzaj przykazań: kodeks drogi.

Książka "Dzika jazda, wolność życia" - Ralph Barger, Keith Zimmerman, Kent Zimmerman - oprawa miękka - Wydawnictwo KAGRA. Książka posiada 252 stron i została wydana w 2003 r. Cena 49.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]