pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziennik nowej mamy

Autor książki:

Amy Ransom

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bukowy Las
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 155x220 mm
EAN: 9788380741218
ISBN: 978-83-8074-121-8
Data: 2018-02-19
32.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dziennik nowej mamy da ci wszystko, co będzie ci potrzebne przez pierwsze dwanaście miesięcy macierzyństwa. To zabawny, życiowy i wspierający towarzysz boju, który przeprowadzi cię przez pierwszy rok życia z dzieckiem, dbając byś nie zapomniała, że jesteś po prostu wspaniała.

Czego, poza snem, najbardziej brakuje świeżo upieczonym mamom? Zapewniania, że ich uczucia, reakcje i zachowania są "normalne". Że dobrze sobie radzą i że wszystko będzie dobrze.

Dziennik napisany przez Amy Ransom - mamę trójki dzieci i twórczynię bloga "Surviving Motherhood" - daje to wszystko i jeszcze wiele więcej, ponieważ Amy już to przeszła. Od nocnego karmienia, drzemki i odstawiania od piersi, do wartych polecenia filmów, metod zachowania świeżości umysłu, pomysłowych rozwiązań i otrzymywania niezbędnego wsparcia, a także relaksu przy kawie i ciasteczkach. Dziennik podzielony jest na dwanaście miesięcy, a każda z jego stron niesie słowa otuchy, zrozumienia i humoru dla nowej mamy, bez względu na to, ile ma lat i po raz który urodziła dziecko.

Znajduje się tu sporo miejsca do zapisywania przemyśleń, uczuć i wspomnień z tych wariackich, niepowtarzalnych pierwszych tygodni i miesięcy. Ta nowoczesna, piękna książka będzie dla świeżo upieczonej mamy doskonałym wsparciem, a w przyszłości bardzo cenną pamiątką.

Pamiętaj: ZACHOWAJ TEN DZIENNIK!

Książka "Dziennik nowej mamy" - Amy Ransom - oprawa twarda - Wydawnictwo Bukowy Las. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2018 r. Cena 32.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.