pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
film:

Drogówka (DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:AGORA
Rok wyd.: 2013
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788326812507
Data: 2013-06-07
31.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Po kultowym Weselu, obsypanymi nagrodami Domu złym i Róży Wojtek Smarzowski ponownie zdecydował się na formułę kryminału i zrealizował fabułę, z którą po raz pierwszy wchodzi do miasta. Powstał obraz prawdziwy, bezkompromisowy i szczery, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Smarzowskiego poczucia humoru.

Drogówka to kolejny film Smarzowskiego zrealizowany według autorskiego scenariusza. Ostre i wnikliwe spojrzenie na zamknięty świat policji.

Drogówka to historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartłomiej Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Drogówkę w kinach obejrzał ponad milion widzów.

Scenografia - Joanna Macha Montaż - Paweł Laskowski PSM Producenci : Film it Sp z o.o. : Dariusz Pietrykowski, Andrzej Połeć, Feliks Pastusiak

Film „Drogówka (DVD)” - oprawa twarda - Producent/dystrybutor:AGORA. Cena 31.44 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.