pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Psy. W imię zasad
film:

Psy. W imię zasad

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kino Świat
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: Pudełko DVD
EAN: 5906190326706
Data: 2020-05-19
26.77  29.99  3.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku nie robił nic Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i Nowego. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków Jacka Stronga. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu Psy II: Ostatnia krew. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki (Drogówka). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński (Zimna wojna, Jack Strong), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Film „Psy. W imię zasad” - oprawa Pudełko DVD - Producent/dystrybutor:Kino Świat. Cena 26.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Body/Ciało - okładka filmu

Body/Ciało

Małgorzata Szumowska
W imię Jezusa (5 x DVD) - okładka filmu

W imię Jezusa (5 x DVD)

Jung Soo Young, Peter Chot