pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
film:

Botoks

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Burda
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: Digipack
EAN: 9788380533790
Data: 2018-03-06
31.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Twórca najbardziej kasowych hitów kinowych ostatnich lat, Patryk Vega, przedstawia bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia. "Botoks" to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek i pielęgniarek w Polsce. Film, w którym żadna scena nie jest wymyślona!
W murach szpitala splatają się losy czterech kobiet. Daniela z ratowniczki medycznej zmienia się w bezwzględną przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda jest ginekologiem, specjalistką od aborcji. Obecnie sama jest w ciąży, a zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ja pracy. Poukładany świat chirurg Patrycji rozsypuje się po zdradzie męża. Lekarka SOR-u, Beata w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Poznaje sanitariusza Marka, który ukrywa przed światem własny sekret. "Botoks" to autentyczne historie silnych i zdeterminowanych kobiet, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi wyborami.

Film „Botoks” - oprawa Digipack - Producent/dystrybutor:Burda. Cena 31.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.