pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Dots com plikowane

Autor książki:

Randi Zuckerberg

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 220x145 mm
EAN: 9788364437267
ISBN: 978-83-6443-726-7
Data: 2014-11-03
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Nowe technologie, urządzenia mobilne i media społecznościowe zmieniały, udoskonalały i komplikowały nasze życie w każdym niemal aspekcie - od kontaktów z przyjaciółmi po sposób, w jaki wybieramy prezydentów, od tego, jak kierujemy naszym życiem zawodowym po to, jak wspieramy ważne sprawy, od tego, jak znajdujemy miłość po sposób wychowywania dzieci.

Rewolucja technologiczna nigdzie się nie wybiera. Nie możemy się przed nią ukryć czy udawać, że nie zmienia naszego życia na tysiące różnych sposobów. Jak więc mamy sobie z tym poradzić Randi Zuckerberg mierzy się z tym tematem w "Dot. Scomplikowane ". Używając przykładów ze swojej pracy w Facebooku i późniejszych doświadczeń, Zuckerberg pokazuje, że była świadkiem niesamowitej zmiany i jednocześnie zwraca uwagę na możliwości i przeszkody, problemy i ich rozwiązania wynikające z tej nowej internetowej rzeczywistości. Wprowadza również zasady konieczne do ogarnięcia i uporządkowania chaosu w naszym połączonym, skomplikowanym i nieustannie zmieniającym się życiu w sieci.

,,Internet, portale społecznościowe i smartfony - pisze Zuckerberg - dały nam zdumiewające, nowe narzędzia i sposoby komunikowania się, współpracy i współżycia z innymi. Możemy także wykorzystać nowe technologie, by zrozumieć i rozwiązać stare problemy, które napotykały jednostki i społeczności na całym świecie na długo przed powstaniem Facebooka." "Dot. Scomplikowane" to aktualna, nieoceniona i zajmująca książka, która ujawnia, jak przetrwać w jednym kawałku życie w sieci - od etykiety usuwania kogoś z listy znajomych i potęgi crowdsourcingu po zagrożenia wynikające z oznaczania znajomych na zdjęciach, a także jak istotne jest, by nauczyć nasze dzieci bezpiecznego korzystania z nowych technologii.

Książka "Dots com plikowane" - Randi Zuckerberg - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2014 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]