pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny
Tytuł książki:

Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny

Autor książki:

Małgorzata Musiał

Dane szczegółowe:
Wydawca: MAMANIA
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788365087959
ISBN: 978-83-6508-795-9
Data: 2017-04-04
22.41  34.90  12.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny - opis książki:

"Najważniejsza jest relacja z dzieckiem" - słyszą zewsząd rodzice. Ale jak ją pielęgnować, kiedy rano trzeba szybko wyjść do szkoły albo kiedy rodzeństwo zaczyna kłótnie o zabawki? Jak zadbać o potrzeby całej rodziny, jeśli każdy ma inne oczekiwania, a doba tylko dwadzieścia cztery godziny?
Małgorzata Musiał, ceniona przez rodziców doświadczona pedagog i mama trójki dzieci, autorka popularnego bloga "Dobra relacja", pokazuje pełne empatii dla potrzeb dzieci i dorosłych podejście do rodzicielstwa, które pomaga w nawiązaniu dobrych i trwałych relacji.

Czerpiąc z doświadczeń zdobytych podczas prowadzonych przez siebie warsztatów umiejętności rodzicielskich, autorka proponuje rozwiązania wychowawczych trudności skrojone na miarę potrzeb współczesnej rodziny. Dzieli się także z czytelnikami swoimi osobistymi doświadczeniami macierzyńskimi, pokazując, że:

- czasem nie da się zaspokoić wszystkich potrzeb dziecka,
- konsekwencja jest przereklamowana,
- dobra relacja owocuje na każdym etapie życia rodziny.

"Uczenie zasad bycia z innymi ludźmi, odróżnianie dobra od zła, zapewnienie bezpieczeństwa dziecku i jego otoczeniu, wyciąganie wniosków i ponoszenie konsekwencji swojego działania, poszanowanie przyjętych norm - jak to wszystko przekazać?"
Otwórz skrzynkę z narzędziami dla współczesnej rodziny i przekonaj się, jak wiele może ona zmienić w twoim życiu!
"Z bocianem" to nowa seria poradników dla rodziców wydawnictwa Mamania, w której ukazywać się będą wartościowe książki polskich autorów.

Książka "Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny" - Małgorzata Musiał - oprawa miękka - Wydawnictwo MAMANIA. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2017 r. Cena 22.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]