pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dlaczego???

Autor książki:

Józef Wawrzyniec Łazaj

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 244 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381590464
ISBN: 978-83-8159-046-4
Data: 2019-01-31
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czy jest na świecie ktoś, kto by nie chciał być szczęśliwy? Nie ma takiego! Współczesny świat mówi: Bierz sprawy w swoje ręce, bo wszystko zależy od ciebie. Doświadczony życiem powie: Przecież to jest kłamstwo, bo od człowieka zależy dużo, a jednocześnie bardzo mało. Jest ogrom możliwych zdarzeń, na które człowiek nie ma żadnego wpływu.

Współczesny człowiek zapomina o Bogu, który z wielkiej swej Miłości stworzył człowieka i dla niego ten przepiękny świat. Chce mu zapewnić nie tylko szczęście wieczne, ale także szczęście na tym świecie, trzeba jedynie w Niego uwierzyć i Mu zaufać.

Autor książki "DLACZEGO???" stara się przez całe swoje życie być blisko Boga i przekonuje, że nigdy się na Nim nie zawiódł. Mówi, że jest szczęśliwym mężem, ojcem, dziadkiem i pradziadkiem. Nadmiernie się o nic nie martwi i z optymizmem patrzy w przyszłość, bo ufa Bożej Opatrzności.

W książce przedstawia setki przeróżnych faktów, zdarzeń i cudów, których bez Boga w żaden sposób wyjaśnić nie można. Stawia wielokrotnie pytanie: Dlaczego ludzie żyją tak, jakby Boga wcale nie było? Dlaczego lekceważą swoją odpowiedzialność za życie wieczne?
Książkę dedykuje wszystkim tym, którzy z otwartym sercem i dobrą wolą zabiegają o prawdę przez duże "P" i szukają dróg do osiągnięcia prawdziwego szczęścia. W niej mogą znaleźć odpowiedzi na wiele pytań.

Książka "Dlaczego???" - Józef Wawrzyniec Łazaj - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 244 stron i została wydana w 2019 r.