pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Diety odchudzające
Książki »
Tytuł książki:

Diety odchudzające

Autor książki:

Ewa Stacewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 150x260 mm
EAN: 9788372777515
ISBN: 978-83-7277-751-5
Data: 2014-09-22
20.00  29.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Diety odchudzające - opis książki:

Każdy chce wyglądać szczupło, modnie i atrakcyjnie - słowem pięknie. I to bez względu na wiek. Jak to zrobić To proste, wystarczy pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. Kobiety zastanawiają się często, dlaczego nie potrafią zrzucić tego zbędnego tłuszczu mimo biegania po sklepach, sprzątania domu i wielu innych czynności, które wykonują każdego dnia. Zapominają, że organizm szybko przyzwyczaja się do określonych czynności i potrafi oszczędnie wydzielać energię potrzebną do ich wykonania. Dlatego, aby zadbać o przyspieszenie przemiany materii, należy wybrać inny rodzaj aktywności fizycznej i zmienić nawyki żywieniowe.

Każda dieta może być dobra i skuteczna, pod warunkiem, że będzie zapewniała minimalny bezpieczny dopływ energii podczas odchudzania, przy zachowaniu właściwego stosunku podstawowych składników odżywczych oraz dostarczania niezbędnych ilości witamin i soli mineralnych.

Jednak to, co służy jednej osobie, nie zawsze pomaga drugiej, dlatego tak ważne jest wybranie i stosowanie właściwej diety.

Przed Państwem książka DIETY ODCHUDZAJĄCE, w której autorka - Ewa Stacewicz - przedstawiła różnorodne sposoby na szybką utratę kilku kilogramów oraz łatwe w przygotowaniu przepisy na dania dietetyczne, które pomogą w procesie odchudzania. Powodzenia!

Książka "Diety odchudzające" - Ewa Stacewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2014 r. Cena 20.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]