pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dasz radę / Grunt pod nogami / Życie na pełnej petardzie. PAKIET 3...
Tytuł książki:

Dasz radę / Grunt pod nogami / Życie na pełnej petardzie. PAKIET 3 KSIĄŻEK

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Pudełko kartonowe
Ilość stron: 692 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788327712929
ISBN: 978-83-2771-292-9
Data: 2016-12-15
Cena wydawcy: 69.90 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Trzy bestsellerowe książki księdza Jana Kaczkowskiego, który był inspiracją dla milionów ludzi. Swoim życiem mówił: nie odpuszczaj sobie, a dasz radę. Ludzie pokochali go za wyrozumiałość dla słabości drugiego człowieka, wierność sobie, błyskotliwe poczucie humoru i determinację w walce ze śmiertelną chorobą. Oto spuścizna księdza Jana.

Życie na pełnej petardzie
W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ksiądz Jan zdradził źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O swoim życiu i polskim Kościele mówił z odwagą i dystansem osoby, która pokonała własny strach.

Grunt pod nogami
To osobista opowieść księdza Jana o wierze i o Bogu. Jej przekaz dodaje siły do życia: grunt to twardo stąpać po ziemi i nie przestawać patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać - zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później, niż Ci się wydaje.

Dasz radę
Wraz z Joanną Podsadecką i portalem Deon.pl ksiądz Jan zaprosił do rozmowy swoich Czytelników. Na bardzo osobiste pytania odpowiadał szczerze aż do bólu. Książka powstawała w ostatnich tygodniach jego życia.

Książka "Dasz radę / Grunt pod nogami / Życie na pełnej petardzie. PAKIET 3 KSIĄŻEK" - ks. Jan Kaczkowski, Joanna Podsadecka, Piotr Żyłka - oprawa Pudełko kartonowe - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 692 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
ks. Jan Kaczkowski, Joanna Podsadecka, Piotr Żyłka - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Ptaki drapieżne. Historia Lucjana - okładka książki

Ptaki drapieżne. Historia Lucjana Sępa Wiśniewskiego,...

Michał Wójcik, Lucjan Wiśniewski, Emil Marat