pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Życie na pełnej petardzie. czyli wiara, polędwica i miłość (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2022
EAN: 9788377672624
Data: 2022-10-25
21.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis audiobooka:

Wielki powrót bestsellera. Niezapomniany ks. Jan Kaczkowski w rozmowie życia.

W szkole nie chodził na religię. Gdy już zyskał pewność co do swojego powołania - odrzucili go jezuici (Niech żałują!). Kłopoty ze wzrokiem prawie uniemożliwiły mu święcenia (wszystko jednak skończyło się dobrze: A pieniądze widzi, - Widzi!, - To święcić!).

W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ks. Jan zdradził źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O własnym życiu i polskim Kościele mówił z odwagą i dystansem osoby, której udało się pokonać strach.

Miliony Polaków ceniły go za autentyzm, odwagę i szczerość. Był podziwiany zarówno przez katolików, jak i niewierzących. Sam o sobie mówił, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym głównie z tego, że ma raka. Zanim wykryto u niego chorobę, wybudował hospicjum w Pucku.

Życie na pełnej petardzie, czyli wiara, polędwica i miłość była jedną z najważniejszych polskich książek 2015 roku. Od momentu premiery kupiło ją ponad 365 tys. osób.

Teraz ta wyjątkowa książka dostępna jest także w formie audiobooka. Nie czytałeś Masz okazję posłuchać. Czytałeś Możesz ją sobie przypomnieć.

Audiobook w interpretacji Marcina Kobierskiego.

Do książki dołączyliśmy ponad dwie godziny archiwalnych nagrań ks. Jana Kaczkowskiego i Piotra Żyłki.

Audiobook „Życie na pełnej petardzie. czyli wiara, polędwica i miłość (CD mp3)” - Wydawca: WAM. Cena 21.71 zł. Zapraszamy na zakupy!