pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Życie na pełnej petardzie, czyli wiara, polędwica i miłość

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 202x142 mm
EAN: 9788327730855
ISBN: 978-83-2773-085-5
Data: 2022-09-12
30.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Najbardziej lubiany polski ksiądz w rozmowie życia Ceniony za swój autentyzm, odwagę i szczerość. Podziwiany zarówno przez katolików, jak i niewierzących. Sam o sobie mówi, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym z tego, że ma raka. Zanim się o tym dowiedział, wybudował hospicjum w Pucku. W szkole nie chodził na religię. Gdy już zyskał pewność co do swojego powołania - odrzucili go jezuici (Niech żałują!). Kłopoty ze wzrokiem prawie uniemożliwiły mu święcenia (- A pieniądze widzi ; -Widzi!; -To święcić!).

W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ks. Jan zdradza źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O swoim życiu i polskim Kościele mówi z odwagą i dystansem osoby, który nie ma już nic do stracenia. Wzruszające do łez świadectwo człowieka, który wie, że nie zostało mu wiele czasu. Wydanie poszerzone o wzruszającą rozmowę Piotra Żyłki z rodzicami ks. Jana Kupując tę książkę, wspierasz Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio prowadzone przez księdza Jana Kaczkowskiego.

Książka "Życie na pełnej petardzie, czyli wiara, polędwica i miłość" - ks. Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka - oprawa twarda - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2022 r. Cena 30.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.