pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Czy mam depresję i co mogę na to poradzić? Poradnik dla nastolatków
Tytuł książki:

Czy mam depresję i co mogę na to poradzić? Poradnik dla nastolatków

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 128x197 mm
EAN: 9788380623347
ISBN: 978-83-8062-334-7
Data: 2018-10-03
24.53  35.90  11.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Przystępne źródło informacji na temat depresji u nastolatków.

Szukasz informacji o depresji napisanych w zrozumiałym języku?
Rozmowy o depresji nie przychodzą łatwo, zwłaszcza młodym ludziom. Warto więc, żebyś wiedział, że nie jesteś z tym problemem sam. Może cię to zaskoczy, ale szacuje się, że z różnymi formami przygnębienia i utrzymującego się pogorszenia nastroju boryka się około 10% nastolatków. Są jednak sprawdzone sposoby, z których możesz skorzystać, by poczuć się lepiej.

Niniejszy poradnik powstał z myślą o was, młodych ludziach, i został napisany tak, by w zajmujący i przystępny sposób odpowiedzieć na wasze pytania. Treść opiera się na aktualnych badaniach i najlepszych praktykach leczenia. W naszej książce znajdziesz:
Historie osób, z którymi możesz się utożsamić. Pomocne na co dzień, interaktywne ćwiczenia. Wskazówki, dokąd się zwrócić po dodatkowe wsparcie.

Jeśli czujesz się przygnębiony, nasza książka wprowadzi cię w podstawowe pojęcia związane z depresją i pomoże ci rozpocząć proces zdrowienia!
Druga książka, Depresja u nastolatka. Poradnik dla rodziców, został pomyślany jako wsparcie dla rodziców pragnących pomóc swoim dzieciom wyjść z depresji.

Książka "Czy mam depresję i co mogę na to poradzić? Poradnik dla nastolatków" - Monika Parkinson, Shirley Reynolds - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2018 r. Cena 24.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Monika Parkinson, Shirley Reynolds - autor m.in.:
Produkty podobne: