pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Kult miłości - okładka książki
Kult miłości pozycja dostępna
»
»
»
Czuj i Pozwalaj cz. 2. Zbiór wykładów
książka:

Czuj i Pozwalaj cz. 2. Zbiór wykładów

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Wiatr
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 350 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788364818189
ISBN: 978-83-6481-818-9
Data: 2018-06-11
Cena wydawcy: 59.00 złpozycja niedostępna

Czuj i Pozwalaj cz. 2. Zbiór wykładów - Saint-Germain Adamus, Tobiasz Kuthumi - opis książki:

Ludzie - wy - mają skłonność zapominać, że istnieją. Niejednokrotnie słyszeliście, jak powtarzałem, żebyście powrócili do JA ISTNIEJĘ... JESTEM TYM, KIM JESTEM. Niektórych z was już to nudzi. Chcecie czegoś nowego, ekscytującego. No cóż, właśnie to jest tym czymś. To niezwykle ekscytujące uświadomić sobie - JA ISTNIEJĘ - JESTEM TYM, KIM JESTEM.

To najprostsze i najbardziej podstawowe ze wszystkiego. Za każdym razem, gdy będziecie mieć jakikolwiek problem psychologiczny, fizyczny czy finansowy? jakikolwiek problem? za każdym razem, gdy zapomnicie, zagubicie się, wpadniecie w wewnętrzny chaos, powróćcie do prostego - JA ISTNIEJĘ, JESTEM TYM, KIM JESTEM. I poczujcie to. Naprawdę to poczujcie. Nie tylko wypowiadajcie słowa, ale poczujcie to w środku - JA ISTNIEJĘ.

Adamus Saint Germain
Z radością oddajemy w Wasze ręce kolejny zbiór wykładów Mistrzów z Karmazynowej Rady jakie ukazywały się w 2017 roku łącznie z polską wersją Magazynu Shaumbra. Podobnie jak poprzednia, również i ta kompilacja zawiera wykłady Adamusa, Kuthumiego i Tobiasza dostępne wcześniej tylko w wersji elektronicznej w języku angielskim. O tym, że jest to wiedza uniwersalna i ponadczasowa przekonaliśmy się już nie raz. W zasadzie nie ma znaczenia data ich pierwotnego przekazu, ponieważ jakość oddziaływania zawsze pozostaje taka sama. Dlatego też warto wracać do tych treści wciąż od nowa i pozwalać im zmieniać nas od środka.

Tym razem jako wykład bonusowy przygotowaliśmy bardzo wyzwalający i transformujący wykład Tobiasza pt. Siedem pieczęci. Przygotujcie się na duże zmiany w swojej percepcji i świadomości.

Książka „Czuj i Pozwalaj cz. 2. Zbiór wykładów” - oprawa miękka - Wydawnictwo Biały Wiatr.

Książka posiada 350 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Czuj i Pozwalaj cz. 2. Zbiór wykładów"
Kupujący tę pozycję zamówili również: