pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Cukrzyca? To już za mną!. Jak prostymi metodami pokonać chorobę i...
książka:

Cukrzyca? To już za mną!. Jak prostymi metodami pokonać chorobę i odzyskać kontrolę nad zdrowiem?

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Źródła Życia
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788365309563
ISBN: 978-83-6530-956-3
Data: 2018-06-08
33.17  48.00  14.83 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Cukrzyca? To już za mną!. Jak prostymi metodami pokonać chorobę i odzyskać kontrolę nad zdrowiem? - Wes Youngberg - opis książki:

Wielu cukrzyków żyje w przekonaniu, że ze względu na obciążenie genetyczne są skazani na borykanie się z chorobą na zawsze. Leczenie cukrzycy typu 2 polega zwykle na kontrolowaniu stężenia glukozy i przyjmowaniu leków obniżających jej stężenie, które - jak każde leki - mają wiele skutków ubocznych. Istnieje jednak znacznie skuteczniejsza droga do uwolnienia się od cukrzycy! Dr Wes Youngberg, znany autorytet w środowisku medycznym, który w Stanach Zjednoczonych realizował rządowe projekty walki z cukrzycą, widział setki pacjentów, którzy po zastosowaniu przedstawionego w książce programu zdrowotnego wracali do pełni sił i zdrowia oraz mogli odstawić przyjmowane od lat leki. Ty także możesz odzyskać swoje zdrowie!

Książka „Cukrzyca? To już za mną!. Jak prostymi metodami pokonać chorobę i odzyskać kontrolę nad zdrowiem?” - oprawa miękka - Wydawnictwo Fundacja Źródła Życia.

Książka posiada 352 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Cukrzyca? To już za mną!. Jak prostymi metodami pokonać chorobę i..."
Produkty podobne:
Neurologia zachcianek - okładka książki
Neurologia zachcianek Judson Brewer