pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiara w pytaniach i odpowiedziach. Przewodnik chrześcijanina

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 125x170 mm
EAN: 9788379710331
ISBN: 978-83-7971-033-1
Data: 2015-06-26
11.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przypominamy prawdy wiary!
Nigdy dotąd streszczenie doktryny katolickiej nie było aż tak krótkie! Właśnie to stanowi o atrakcyjności "Wiary w pytaniach i odpowiedziach" -siążki, która trafnie odpowiada na ważne życiowe pytania, a także stanowi wspaniałą pomoc w dziele nowej ewangelizacji, której tak bardzo pragnął, i którą realizował w swoim życiu Święty Jan Paweł II.

Rolą niniejszej publikacji jest ukazanie sedna katolickiej doktryny w jak najmniejszej liczbie słów. Może się ona okazać bardzo pomocna dla tych, którzy chcą uzyskać wiedzę o sakramentach, życiu nadprzyrodzonym, modlitwie i wierze. W syntetyczny i atrakcyjny sposób prezentuje owe kwestie, pokazując, że są one ze sobą połączone, i że jedynie Kościół stanowi drogę wiodącą do prawdziwego szczęścia (Stanisław kard. Dziwisz, arcybiskup metropolita krakowski).

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
Kim jest Jezus? Jak się modlić? Czym jest Biblia? W jakim celu chodzi się na niedzielną Mszę? Skąd się biorą ból i cierpienie? Wiele osób, często w sposób nie do końca świadomy, poszukuje sensu życia zadając sobie tego rodzaju pytania. Leży przed nami rodzaj "kodeksu drogowego wiary" - książka, w której znajdziemy kilkadziesiąt szczerych i prostych odpowiedzi na wielkie i małe pytania dotyczące Pana Boga i naszego życia.

Książka "Wiara w pytaniach i odpowiedziach. Przewodnik chrześcijanina" - oprawa twarda - Wydawnictwo Jedność. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2016 r. Cena 11.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.