pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Boskie lato

Autor książki:

Denise Hunter

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dreams
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788363579807
ISBN: 978-83-6357-980-7
Data: 2016-09-20
24.98  39.00  14.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Historia skłaniająca do śmiechu, wzruszająca do łez. I uczucie - bardzo problematyczne...

Madison Mc Kinley straciła najbliższą osobę - brata bliźniaka. Czy można uporać się z taką tragedią? Pomimo wsparcia ze strony rodziny i satysfakcji, jaką czerpie z pracy weterynarza, śmierć Michaela wciąż prześladuje ją w snach. Znała jego myśli i pragnienia tak, jakby były jej własnymi. Starając się odnaleźć ukojenie, postanawia spełnić niedoszłe marzenie brata i wygrać doroczne regaty na rzece Ohio. Jest gotowa pokonać wszelkie przeciwności, a nawet stoczyć walkę z własnymi lękami, potrzebować będzie tylko kogoś, kto pomoże jej poznać tajniki szybkiego pływania łodzią. A któż nadawałby się do tego lepiej niż Beckett O Reilly? Nie cieszył się wprawdzie dobrą reputacją, ale do spełnienia wytyczonego celu wydawał się być idealnym człowiekiem. Nic ich przecież nie łączyło i oboje mogli się skupić tylko na nauce żeglowania.

Wbrew jej woli przeszłość nie daje jednak o sobie zapomnieć, a z każdym dniem gorącego lata uczucie silniejsze niż zwykłe koleżeństwo coraz bardziej zbliża ich do siebie.

Czy Madison uda się wykrzesać dość siły, by spełnić marzenie brata? A może tajemnica, którą skrywa przed nią Beckett, zniszczy w zarodku ich kiełkującą miłość? Z jakimi wyzwaniami przyjdzie jej się jeszcze zmagać?

Książka "Boskie lato" - Denise Hunter - oprawa miękka - Wydawnictwo Dreams. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2016 r. Cena 24.98 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Denise Hunter - autor m.in.:
Produkty podobne:
Chapel Springs. PAKIET - okładka książki

Chapel Springs. PAKIET

Denise Hunter
Paleta uczuć - okładka książki

Paleta uczuć

Renata Czaban-Kryczka