pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Sezon życzeń. Chapel springs. Tom 3 (CD mp3)
audiobook:

Sezon życzeń. Chapel springs. Tom 3 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788381949422
Data: 2020-11-12
22.66  25.23  2.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W tej rywalizacji nie chodzi tylko o dom...

PJ Mc Kinley ma smykałkę do gotowania, ale do spełnienia marzenia o własnej restauracji brakuje jej jeszcze lokalu. Kiedy jedna z mieszkanek Chapel Springs postanawia oddać swoją rodzinną posiadłość osobie, która przedstawi najlepszy plan zagospodarowania budynku, PJ wierzy, że to jej pisana jest wygrana.

Cole Evans jest pewnym siebie, profesjonalnym i godnym zaufania robotnikiem, ale po dzieciństwie spędzonym w pieczy zastępczej ma świadomość, że życie układa się różnie. Kiedy dowiaduje się o konkursie, wie, że jego pomysł na dom przejściowy może być jedyną szansą dla młodzieży opuszczającej rodziny zastępcze. Musi tylko przekonać właścicielkę, że jego nierentowne przedsięwzięcie przysłuży się lokalnej społeczności.

Po rozważeniu ich kandydatur, aby sprawdzić, czyj pomysł jest lepszy, ekscentryczna filantropka proponuje nieoczekiwane rozwiązanie. Codzienne życie PJ i Cole’a zmienia się w zaciekłą rywalizację. Czy siła, z jaką na siebie oddziałują, zniszczy wszystko, czego tak bardzo pragnęli

Audiobook „Sezon życzeń. Chapel springs. Tom 3 (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 22.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Denise Hunter - autor m.in.:
Produkty podobne:
Sezon burz. Wiedźmin. Tom 6 - pudełko audiobooku

Sezon burz. Wiedźmin. Tom 6

Andrzej Sapkowski
Sezon na śmierć - pudełko audiobooku

Sezon na śmierć

Max Bilski
Słodkie życie (CD mp3) - pudełko audiobooku

Słodkie życie (CD mp3)

Krystyna Mirek