pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Boskie lato. Chapel springs. Tom 1 (CD mp3)
audiobook:

Boskie lato. Chapel springs. Tom 1 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788381948753
Data: 2020-10-12
22.66  25.23  2.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

HISTORIA SKŁANIAJĄCA DO ŚMIECHU, WZRUSZAJĄCA DO ŁEZ. I UCZUCIE – BARDZO PROBLEMATYCZNE...

Madison Mc Kinley straciła najbliższą osobę – brata bliźniaka. Czy można uporać się z taką tragedią Pomimo wsparcia ze strony rodziny i satysfakcji, jaką czerpie z pracy weterynarza, śmierć Michaela wciąż prześladuje ją w snach. Znała jego myśli i pragnienia tak, jakby były jej własnymi. Starając się odnaleźć ukojenie, postanawia spełnić niedoszłe marzenie brata i wygrać doroczne regaty na rzece Ohio. Jest gotowa pokonać wszelkie przeciwności, a nawet stoczyć walkę z własnymi lękami, potrzebować będzie tylko kogoś, kto pomoże jej poznać tajniki szybkiego pływania łodzią. A któż nadawałby się do tego lepiej niż Beckett O’Reilly Nie cieszył się wprawdzie dobrą reputacją, ale do spełnienia wytyczonego celu wydawał się być idealnym człowiekiem. Nic ich przecież nie łączyło i oboje mogli się skupić tylko na nauce żeglowania.

Wbrew jej woli przeszłość nie daje jednak o sobie zapomnieć, a z każdym dniem gorącego lata uczucie silniejsze niż zwykłe koleżeństwo coraz bardziej zbliża ich do siebie.

Czy Madison uda się wykrzesać dość siły, by spełnić marzenie brata A może tajemnica, którą skrywa przed nią Beckett, zniszczy w zarodku ich kiełkującą miłość Z jakimi wyzwaniami przyjdzie jej się jeszcze zmagać

Audiobook „Boskie lato. Chapel springs. Tom 1 (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 22.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Denise Hunter - autor m.in.:
Produkty podobne:
Quo Vadis - pudełko audiobooku

Quo Vadis

Henryk Sienkiewicz
Angielskie lato - pudełko audiobooku

Angielskie lato

Małgorzata Mroczkowska