pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Copper Creek. Tom 1. Brzoskwiniowy świt

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788383342740
Data: 2023-05-04
23.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Buntownicza Zoe Collins poprzysięgła sobie, że jej stopa już nigdy nie postanie w Copper Creek. Nie chciała już nigdy rozmawiać z mężczyzną, który złamał jej serce. Śmierć ukochanej babci zmusza ją jednak do powrotu - starsza kobieta zapisała Zoe w testamencie rodzinną spuściznę, jaką jest brzoskwiniowy sad u podnóża gór Pasma Błękitnego.

Kiedy Zoe wraca do domu z córeczką i chłopakiem Kyle em, okazuje się, że wszyscy wokół oczekują od niej, by porzuciła swoje dotychczasowe życie, które ułożyła sobie daleko od Copper Creek. Uważają, że jest wprost stworzona do prowadzenia sadu - ale niby jak po tylu latach ma poczuć się tutaj jak w domu
Cruz Huntley nigdy nie uporał się z utratą swojej pierwszej miłości, Zoe Collins, młodszej siostry swojego najlepszego przyjaciela Brady ego. Nawet po tym, jak zdradziła go podczas krótkiej przerwy w ich związku, ani po tym, jak wyjechała w nieznane z tym łajdakiem, Kyle em Jimmersonem, ani nawet teraz - gdy minęło już pięć lat.

W miarę jak Zoe mierzy się z życiowymi decyzjami, a jej przeszłość z Cruzem daje o sobie znać, między nią i Kyle em narasta napięcie. Chociaż Zoe godzi się z tym, że jej relacje ulegną zmianom, wciąż nie jest pewna, czy może pozostać w Copper Creek, gdzie czekają na nią nowe obowiązki... I pierwsza miłość.

Audiobook „Copper Creek. Tom 1. Brzoskwiniowy świt” - Wydawca: Storybox. Cena 23.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.