pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Paleta uczuć
Tytuł książki:

Paleta uczuć

Autor książki:

Renata Czaban-Kryczka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 488 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788381472753
ISBN: 978-83-8147-275-3
Data: 2019-01-09
25.00  42.99  17.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Co zostanie z wakacyjnej miłości, gdy lato dobiegnie końca?
Łucja od dawna kocha się w Dominiku. Paulina wciąż wzdycha do brata swojej najlepszej przyjaciółki. Żadna z nich nie podejrzewa, że nadchodzące lato będzie przełomowym czasem w ich życiu. Obie dziewczyny bowiem w końcu zaznają prawdziwej, odwzajemnionej miłości. Letnie spacery w świetle księżyca, wycieczki rowerowe, pływanie w jeziorze i bezsenne noce spędzone na rozmowach z ukochanymi... Wydaje się, że ta sielanka mogłaby trwać wiecznie. Wkrótce jednak pewne wydarzenia z przeszłości położą się cieniem na tym idealnym, wakacyjnym obrazku.

Jak poradzą sobie bohaterowie w zderzeniu z trudną do zaakceptowania rzeczywistością? Czy wybory, jakich dokonają, pozwolą im stworzyć dojrzałe, w pełni udane związki?
Często miała jego obraz przed oczami. Mimo że wówczas był ze swoją ówczesną dziewczyną, to wywarł na Pauli duże wrażenie. Zafascynował ją. Był tak różny od tych wszystkich chłopaków, z jakimi miała do czynienia. Wiadomo, był starszy, dojrzalszy, ale też pełen czaru i uroku. Wiedziała, że jeśli kiedykolwiek miałaby się ponownie zakochać, to tylko w nim. Jedyna rzecz, jaka u niego raziła, to jego rozwiązłość, z którą Paulina nie miała zamiaru się zmagać. Wolała więc trzymać się od niego z daleka, co jednak nie było zbyt łatwe, zważywszy na fakt, że to ukochany brat Łucji. Chcąc nie chcąc, dostała go w pakiecie razem ze swoją przyjaciółką."

Książka "Paleta uczuć" - Renata Czaban-Kryczka - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 488 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Renata Czaban-Kryczka - autor m.in.:
Produkty podobne:
Paleta marzeń. Wernisaż. PAKIET - okładka książki
Paleta marzeń. Wernisaż. PAKIET Małgorzata Falkowska, Oskar Salwa
Paleta marzeń - okładka książki
Paleta marzeń Małgorzata Falkowska
Niewierna - okładka książki
Niewierna Reyes Monforte