pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Bóg daje znaki. Książka o tym, co robić, żeby marzenia się spełniały

Autor książki:

Kinga Plisko

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 150 s.
Wymiar: 125x185 mm
EAN: 9788376492438
Data: 2021-10-28
24.41  34.00  9.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka o tym, co robić, żeby marzenia się spełniały
Pozostając w kręgu zainteresowań literackich, podjęłam pisanie doktoratu. Na co dzień pracuję w szkole w Oslo. Piszę książki, maluję obrazy. Co w życiu najważniejsze, moim zdaniem? Miłość. Przyjaźń. Żeby mieć kogoś, kto zawsze czeka na nas z otwartymi ramionami. I oczywiście Bóg. Bez Boga nie ma nic. Kocham świty, bursztyny rozrzucone przez fale na plaży i jesień w górach. Starty samolotem i stare domy, które mają duszę. Mam niewyczerpalne pokłady dobrej energii, poczucie humoru i dystans do świata.

O czym jest moja książka?
O wierze, o Bogu, o Aniołach, o energii kwantowej, a przede wszystkim o tym, co robić, żeby marzenia się spełniały - jest na to sprawdzonym przepisem. I jest oparta na faktach. Wszystkie historie, które w niej opisałam, są prawdziwe. Wydarzyły się. To mój dowód. Dowód na uczciwość pisarską i naukową. I na cuda.

Książka zawiera przekazy. I czasem mam wrażenie, że podyktowało mi ją dla innych Niebo, że byłam tylko narzędziem w rękach Boga.

Książka "Bóg daje znaki. Książka o tym, co robić, żeby marzenia się spełniały" - Kinga Plisko - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 150 stron i została wydana w 2021 r. Cena 24.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]