pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bieganie dla początkujących i zaawansowanych

Autor książki:

Grzegorz Rogóż

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788377885109
ISBN: 978-83-7788-510-9
Data: 2016-03-07
28.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zaczynasz biegać i chcesz bezpiecznie trenować? Masz już doświadczenie i pragniesz osiągać coraz lepsze rezultaty? Bieganie dla początkujących i zaawansowanych to kompleksowy przewodnik dotyczący treningów, diety i sprzętu.

Dowiesz się, jak planować treningi, jak skomponować smaczne i zdrowe posiłki oraz wybrać odpowiednią technikę biegania. Poznasz sposoby na urozmaicenie treningu, radzenie sobie na różnych nawierzchniach i w trudnych warunkach atmosferycznych. Nauczysz się wykorzystywać możliwości swojego organizmu i nie dopuszczać do przetrenowania. Dowiesz się, jak unikać kontuzji i błędów wynikających z niewiedzy albo zaniedbań, tak aby sport przynosił ci przede wszystkim korzyści i sprawiał przyjemność.

Dzięki poradnikowi:
wybierzesz sprzęt pomiarowy i odpowiednie do nawierzchni buty
zdobędziesz cenne wskazówki, m.in. jak zapobiegać odwodnieniu i kontrolować tempo biegu
poznasz ćwiczenia, które pozwolą ci zwiększyć kadencję, wyćwiczyć równowagę i pracę rąk podczas biegu, dopracować podbiegi, wzmocnić koncentrację
dowiesz się, jak wyznaczać sobie cele pośrednie, planować biegi sprawdzające, półmaraton i maraton
nauczysz się rozsądnie gospodarować czasem oraz siłami podczas zawodów
Grzegorz Rogóż - pasjonat biegania i maratończyk, entuzjasta kolarstwa szosowego i ultramaratończyk szosowy, miłośnik muzyki jazzowej i książek.

Książka "Bieganie dla początkujących i zaawansowanych" - Grzegorz Rogóż - oprawa miękka - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2016 r. Cena 28.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.