pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Benedykt XVI - seria książek
Tytuł książki:

Benedykt XVI - seria książek

Autor książki:

Benedykt XVI

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 900 s.
Wymiar: 165x200 mm
EAN: 9788327718419
ISBN: 978-83-2771-841-9
Data: 2020-10-19
130.82  199.00  68.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Niepowtarzalna seria książek Benedykta XVI Odkryj bogactwo myśli i wiary Josepha Ratzingera. Poznaj poruszające refleksje i wnikliwe diagnozy jednego z najwybitniejszych teologów naszych czasów.

W tym unikatowym zbiorze papież odpowiada na pytania nurtujące każdego wierzącego i dotyka tematów fundamentalnych, miedzy innymi:
Jaka jest rola rozumu w życiu wiary Na czym polega misja Kościoła w dzisiejszym świecie Jaka jest prawda o przeznaczeniu człowieka Czy kryzys wiary widoczny w społeczeństwach Zachodu jest zapowiedzią odnowy Jak pojąć fakt, że Bóg stanął przed człowiekiem jako bezbronne Dziecko Dlaczego zmartwychwstanie Jezusa przeobraziło cały wszechświat Czym są wolność, kościelna wspólnota i jak zaspokajać w sobie głód Boga Seria książek Benedykta XVI przybliża nas do zrozumienia tajemnic wiary i kondycji współczesnego świata.

Ratzinger mocno stąpa po ziemi, a jego myśl jest zakorzeniona w konkrecie chwili. Ujawnia się on jako prawdziwy teolog, którego zadaniem jest nie tylko kontemplacja rzeczywistości wiecznej, ale też mądre i głębokie widzenie obecnego stanu rzeczy.

ks. prof. Robert J. Woźniak

Książka "Benedykt XVI - seria książek" - Benedykt XVI - oprawa twarda - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 900 stron i została wydana w 2020 r. Cena 130.82 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Benedykt XVI - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Patrzeć na Chrystusa - okładka książki

Patrzeć na Chrystusa

kard. Joseph Ratzinger
Produkty podobne:
Duch liturgii - okładka książki

Duch liturgii

kard. Joseph Ratzinger
Portret filozoficzny Josepha Ratzingera - okładka książki

Portret filozoficzny Josepha Ratzingera

Bernard Tisser de Mallerais