pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Balsam dla Duszy walczącej z rakiem. Bo nadzieja nigdy nie umiera

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 496 s.
Wymiar: 135x220 mm
EAN: 9788375107210
ISBN: 978-83-7510-721-0
Data: 2012-11-14
Cena wydawcy: 43.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Dla tych wszystkich, którzy znaleźli się w klubie chorych na raka - zarówno tych, którzy go pokonali, jak i ich bliskich - wszystkie opowieści w tej książce to coś więcej niż wspaniałe, poruszające, a czasami zabawne historie. Docierają one na wiele sposobów do najgłębszych zakamarków naszego serca, tam, gdzie znajdują się strach i nadzieja.

Jonathan Alter, Newsweek Ja sam usłyszałem te przerażające słowa: Ma pan raka i dlatego opowiadania tych, którzy podobnie jak ja wyszli zwycięsko z tej choroby, dały mi i mojej rodzinie tak potrzebną nadzieję. Ta książka to cudowne źródło otuchy dla wszystkich zmagających się z nowotworem.

Doug Ulman, trzykrotnie wyleczony z raka, przewodniczący i dyrektor wykonawczy Lance Armstrong Foundation  Balsam dla duszy walczącej z rakiem... - grupa wsparcia, którą możesz wziąć do ręki.

Te intymne opowieści to lektura obowiązkowa dla każdego, na którego życiowej drodze stanął nowotwór. W książce zebrano doświadczenia osób chorych na raka, ich bliskich, przyjaciół a także lekarzy i pielęgniarek - począwszy od pierwszej diagnozy i konieczności poinformowania o tym bliskich i otoczenia, po relacje o tym, w jaki sposób choroba zmieniła ich życie zawodowe i prywatne.

Książkę uzupełniają pełne szczerości zapiski chorej na raka Elizabeth Bayer zatytułowane To tylko słowo.

Mądre i wnikliwe obserwacje Elizabeth mogą mieć ogromną wartość dla każdego zarówno pacjentów, jak i przedstawicieli personelu medycznego - kto musi zmierzyć się z przerażającą rzeczywistością choroby nowotworowej.

Becky Natrajan, lekarz medycyny

Książka "Balsam dla Duszy walczącej z rakiem. Bo nadzieja nigdy nie umiera" - Jack Canfield, Mark V. Hansen, David Tabatsky - oprawa twarda - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 496 stron i została wydana w 2012 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]