pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Balsam dla duszy na Boże Narodzenie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2007
Oprawa: twarda
Ilość stron: 212 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788373019492
ISBN: 978-83-7301-949-2
Data: 2007-05-09
Cena wydawcy: 29.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ż y c z l i w o ś ć i troska kobiety, która przygotowuje wypełnione podarkami świąteczne paczki dla ludzi ze schroniska dla bezdomnych.
R a d o ś ć z tego, że można przygotować wspaniałe święta Bożego Narodzenia… w środku sierpnia.
M i ł o ś ć, która pozwala przebaczać i nie pamiętać o złych chwilach.
W d z i ę c z n o ś ć, którą odczuwasz wobec tych, którzy pracują w Wigilię, dzięki czemu ty i twoja rodzina możecie przygotować takie święta, o jakich zawsze marzyliście.
W i a r a dziecka, które ufa mocno w to, że Święty Mikołaj je znajdzie, niezależnie od tego, w jak trudnej sytuacji znalazła się jego rodzina.
P r o s t o t a, która każe ci zatrzymać się i spojrzeć z czułością na kominek z tektury, który stał w twoim domu nim kupiliście dom z prawdziwym kominkiem.
Z a c h w y t towarzyszący oglądaniu świata przez pryzmat starego, zniszczonego żłóbka, której widok wpisał się na zawsze w zakamarki twojego serca.

Wszystko to sprawia, że Święta Bożego Narodzenia są takie niezwykłe i wyjątkowe; dzięki temu zaczynamy pojmować prawdziwe znaczenie świąt Bożego Narodzenia.

Mamy nadzieję, że lektura tej książki stanie się częścią twojej świątecznej tradycji, będzie natchnieniem dla twej duszy i ogrzeje twoje serce w te i każde następne Boże Narodzenie.

Książka "Balsam dla duszy na Boże Narodzenie" - Jack Canfield, Mark V. Hansen, Rehme C. Mcadoo - oprawa twarda - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 212 stron i została wydana w 2007 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]