pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Armagedon. Trzecia Rewolucja

Autor książki:

Vladimir Wolff

Dane szczegółowe:
Wydawca: War Book
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 207x144 mm
EAN: 9788366955202
ISBN: 978-83-6695-520-2
Data: 2022-03-23
37.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Walka, ideały, posępne scenariusze przyszłości i konflikt lojalności w nowej odsłonie przygód niezrównanego Tropiciela.
Kiedy agent Matt Pulaski niespodziewanie dla samego siebie wychodzi z więzienia, jego ojczyzna jest już zupełnie innym krajem. Stany Zjednoczone, zdziesiątkowane przez straszliwą epidemię, ruinę gospodarczą i anarchię, osłabione desantami kubańskich wojsk, zostały dodatkowo upokorzone klęską operacji Hydra, tracąc w Polsce resztę swoich najlepszych oddziałów. Jakby tego było mało, na południu USA przybierają na sile tendencje niepodległościowe.
Wysyłany z coraz to nowymi zadaniami, Pulaski tym razem dostaje misję odnalezienia porwanego naukowca i jego wynalazku. Sprawa musi być ważna, skoro w takiej chwili zajęła się nią Agencja, która dwoi się i troi, by zapobiec rozpadowi państwa. Pół Indianin, pół Polak staje się członkiem nowo powstających sił uderzeniowych niepodległego Teksasu pod wodzą charyzmatycznego generała. Zbyt dobry w tym, co robi, wydatnie przyczynia się do wybuchu drugiej wojny secesyjnej. Zyskuje nowych przyjaciół, ale starzy znajomi też nie dają o sobie zapomnieć
W wirze wydarzeń, w pisanej krwią i ogniem historii Matt musi ostatecznie opowiedzieć się po którejś stronie zwłaszcza że jego misja przynosi zaskakujące odkrycie.
Cykl Aramgedon:
1. Metalowa burza
2. Hydra
3. Trzecia siła
4. Punkt zwrotny
W cyklu z Mattem Pulaskim ukazały się:
Tropiciel
Bractwo Nieśmiertelnych
Cień proroka
Trzecia Rewolucja

Książka "Armagedon. Trzecia Rewolucja" - Vladimir Wolff - oprawa miękka - Wydawnictwo War Book. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2022 r. Cena 37.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.