pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Horyzont zdarzeń

Autor książki:

Vladimir Wolff

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warbook
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 528 s.
Wymiar: 142x202 mm
EAN: 9788362730445
ISBN: 978-83-6273-044-5
Data: 2013-10-17
33.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Tom V Cyklu Stalowa kurtyna ". (Stalowa kurtyna, Czerwona Apokalipsa, Piaski armagedonu, Północny sztorm)   Ta książka to Czerwony Sztorm XXI wieku! Rewelka! Dawid K. Karbowiak, felietonista, pasjonat militariów Wolff znów zabiera nas na współczesne pole walki, gdzie stajemy się świadkami epickich bitew w bezwzględnej, światowej wojnie i jak zwykle oszałamia skalą opisywanych wydarzeń.

Arkady Saulski, dziennikarz w Gospodarce.pl   Luksusowy wycieczkowiec, piękne Rosjanki, seksowna Amerykanka i kapitan Wojska Polskiego Andrzej Wirski. Wizja potężnej, nowoczesnej Rosji, marzenia o Emiracie Kaukaskim i koszmar trzeciej wojny światowej.

Starcia najpotężniejszych armii od Władywostoku po Gdańsk, najnowocześniejsza technika w służbie najbardziej pierwotnych instynktów. Szeregowcy, generałowie, agenci wywiadu, cywile - bohaterowie straceńczych akcji i ofiary nuklearnych eksplozji. W najnowszej powieści Vladimir Wolff po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych i z niebywałym rozmachem kreuje obraz świata na krawędzi zagłady... lub nowej ery. Zapraszamy na pokład m/s Valkiria, na rejs ku nieodległej przyszłości

Książka "Horyzont zdarzeń" - Vladimir Wolff - oprawa miękka - Wydawnictwo Warbook. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2012 r. Cena 33.33 zł. Zapraszamy na zakupy!