pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Armagedon IV. Punkt zwrotny

Autor książki:

Vladimir Wolff

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warbook
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 144x207 mm
EAN: 9788365904058
ISBN: 978-83-6590-405-8
Data: 2018-01-12
30.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czego potrzeba, żeby nasza cywilizacja pogrążyła się w niebycie? Niezbyt wielu czynników - kilku milionów imigrantów, straszliwej broni i zdeterminowanych wykonawców egzekucji.

Kiedy już się wydaje, że Europa ocalała - nie dotknęła jej epidemia, która rzuciła USA na kolana, ani nie zdobyły armie islamistycznej Turcji - do akcji wkracza charyzmatyczny komendant polowy z Syrii i oddany wierze Proroka Artur Sznajder.

Przeciw nim Polska wysyła najlepszych z najlepszych.

Czy zdążą uratować nasz świat i zmienić bieg historii? Czy ich misja okaże się punktem zwrotnym?
Cykl Armagedon (Metalowa burza, Hydra, Trzecia siła) to historia świata, w którym Polska odgrywa jedną z najważniejszych ról nie tylko w Europie, ale i w skali globalnej.

Każdy z tomów można czytać oddzielenie, choć największą przyjemność z pewnością zapewni poznanie całego cyklu.

Vladimir Wolff zadziwia śmiałymi i jakże często sprawdzającymi się geopolitycznymi scenariuszami swoich powieści. Autor przewidział Arabską Wiosnę oraz destabilizację polityczną i wojnę na Ukrainie.

Mamy nadzieję, że tym razem najbardziej tajemniczy autor War Booka opowiada o wydarzeniach, wobec których pozostaniemy wyłącznie widzami, a nie uczestnikami.

Książka "Armagedon IV. Punkt zwrotny" - Vladimir Wolff - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Warbook. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2018 r. Cena 30.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.