pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Operacja Pętla. Seria: Odległe Rubieże

Autor książki:

Vladimir Wolff

Dane szczegółowe:
Wydawca: ENDER
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788362730124
ISBN: 978-83-6273-012-4
Data: 2012-10-11
29.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Tom II Cyklu Odległe Rubieże. Pierwszy tom Kryptonim Burza. W ciaągu zaledwie kilku ostatnich lat ukształtowała się polska szkoła fikcji militarnej. Cyklem Odległe Rubieże Vladimir Wolff udowadnia, że nie jest już uczniem w tej szkole. Stał się nauczycielem. Kamil M. Śmiałkowski, krytyk, publicysta, badacz kultury popularnej Nareszcie dalszy ciąg wojny z Sowietami! Akcja toczy się nie tylko na lądzie i w powietrzu, ale także na wodach Morza Bałtyckiego. Gratka dla każdego pasjonata drugiej wojny światowej i historii alternatywnej. Maciej Szopa, Polska Zbrojna Kawał dobrej, militarnej literatury ze świetną i wciągającą fabułą. Doskonała inspiracja do poznawania historii.

Grzegorz Chojnacki

We wrześniu 1939 roku nie doszło do wojny. Wybuchła ze zdwojoną siłą dopiero dwa lata później, gdy w 1941 roku Związek Radziecki napadł na Polskę. Choć Niemcy nie przyłączyły się do wojny w pierwszej jej fazie, to z ich strony również grozi nam niebezpieczeństwo. Główna linia obrony na wschodzie nie została jeszcze sforsowana, ale nikt nie potrafi przewidzieć, jak długo wytrzyma obrona, kiedy oba skrzydła sowieckiej ofensywy zacisną się na podobieństwo kleszczy, definitywnie zgniatając wycofujące się oddziały Armii Wilno i Armii Podole. Związek Radziecki wysyła na front wciąż nowe eszelony, ale prawdziwy niepokój budzi wzmożony atak Sowietów na Finów i odblokowanie Cieśniny Fińskiej. Ogromna flota pod banderą czerwonej gwiazdy wypływa z Kronsztadu, by odciąć Polskę od dostaw zapewnianych przez zachodnich sojuszników i otworzyć nowy front. Rozpoczyna się bitwa o Bałtyk.

Książka "Operacja Pętla. Seria: Odległe Rubieże" - Vladimir Wolff - oprawa miękka - Wydawnictwo ENDER. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2012 r. Cena 29.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.