pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Święty zdrajca

Autor książki:

Marcin Kaczmarczyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: NOWOCZESNE
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 219 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788366533721
ISBN: 978-83-6653-372-1
Data: 2022-04-12
27.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Koniec XXI wieku. Świat jest pogrążony w chaosie po wojnach nuklearnych. Zniszczenia spowodowane użyciem broni biologicznej nie pozwalają na normalne funkcjonowanie. W dodatku ludzkość w końcu rozumie, co jest najgorszą i najbardziej destrukcyjną siłą każącą zabijać się nawzajem: to religia. Chrześcijanie są tępieni, masowe egzekucje nikogo już nie dziwią. Wierzący ukrywają się w jaskiniach przed żołnierzami armii BESTII, pragnąc wolności i pokoju na świecie, a przede wszystkim chcąc pozostać przy życiu.

Tymczasem w Verden - jednej ze stolic świata, gdzie mieści się siedziba Izby Lordów - w wyniku zaawansowanych badań i eksperymentów zostaje wskrzeszony apostoł Piotr. Celem projektu jest zmanipulowanie pamięci świętego, by zaprzeczył zmartwychwstaniu Chrystusa, a ogłaszając to światu, ostatecznie położył kres istnieniu religii.

Święty zdrajca to pełna sensacji opowieść o ludzkich słabościach i wątpliwościach, o tęsknocie i pustce, o miłości, sile i bezwzględności, o pragnieniu władzy absolutnej, o tym, jak destruktywny wpływ na człowieka ma... człowiek.

Poznaj bohaterów powieści: Daniela, Marię, Zolę, Dymitrewa, Lorda Doriana i innych. Przekonaj się, że zmienić można się w każdym momencie.

Książka "Święty zdrajca" - Marcin Kaczmarczyk - oprawa miękka - Wydawnictwo NOWOCZESNE. Książka posiada 219 stron i została wydana w 2022 r. Cena 27.96 zł. Zapraszamy na zakupy!