pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ajurwedyjska książka kucharska. Jak zdrowo żyć i dobrze się odżywiać

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zielone wydawnictwo
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 428 s.
EAN: 9788365852298
ISBN: 978-83-6585-229-8
Data: 2020-10-29
41.51  59.00  17.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nowa edycja Ajurwedyjskiej książki kucharskiej!
Zawiera ponad 250 sprawdzonych, prostych, łatwych w przygotowaniu przepisów, stworzonych, by wspomóc zachowanie witalności i energii przez długie lata. Oferuje szeroki wachlarz zindywidualizowanych receptur, dostosowanych do poszczególnych typów konstytucjonalnych - od orientalnych dań indyjskich aż po europejskie i amerykańskie specjały.

Książka prezentuje proste przepisy oparte na zasadach ajurwedy, które mogą służyć każdemu za przewodnik w codziennym gotowaniu.

dr Vasant Lad, lekarz ajurwedyjski, autor: Ayurveda, The Science of Self-Healing, współautor: The Yoga of Herbs
Jednym z najbardziej pożytecznych fragmentów książki są schematy menu; pokazano tu diety dla różnych ajurwedyjskich typów, jak również poszczególne menu, bezpieczne dla wszystkich.

dr David Frawley, autor: Ayurvedic Healing: A comprehensive Guide, współautor: The Yoga of Herbs
Książka, zainspirowana ajurwedyjską nauką o żywieniu, uczy czytelników posługiwać się pożywieniem w celu polepszenia jakości ich życia
Dr. Robert Svoboda, lekarz ajurwedyjski, autor: Prakruti, Your Ayurvedic Constitution
Nie jest to kolejna książka kucharska, mamy przed sobą unikalny podręcznik służący osiągnięciu pełnego zdrowia. Jeśli będzie stosowany ze zrozumieniem, doprowadzi do okrycia zupełnie nowego wymiaru troski o zdrowie i radości płynącej z jedzenia.

Yogi Amrit Desai, założyciel Centrum Kripalu, kierownik duchowy
Amadea Morningstar - uzyskała licencjat w dziedzinie żywienia na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, a następnie tytuł magistrapsychoterapii. Przez 15 lat nauczała i prowadziła praktykę dietetyka. W 1983 rozpoczęła studia nad ajurwedą i jej praktycznym zastosowaniem, które sprawiły, że ajurweda stała się kluczowym elementem jej prywatnej praktyki leczenia oraz nauczania. Od 1984 roku pracuje w Instytucie Ajurwedy w Albuquerque, w Nowym Meksyku.

Urmila Desai - poznała i doświadczyła kuchni ajurwedyjskiej w swojej rodzinnej wiosce Halol, w Indiach. W wieku 19 lat wyszła za mąż za Jogina Amrita Desai. Od tego momentu zaangażowała się praktykę jogi, zdrowia oraz gotowania. Inspiracja przepisami ajurwedyjskimi wypływa z jej duchowej praktyki.

Wieloletnia znajomość autorek, oparta o doświadczenie twórczego gotowania, zaowocowała powstaniem niniejszej książki.

Książka "Ajurwedyjska książka kucharska. Jak zdrowo żyć i dobrze się odżywiać" - Amadea Morningstar, Urmila Desai - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zielone wydawnictwo. Książka posiada 428 stron i została wydana w 2020 r. Cena 41.51 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]