pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

8 lekcji przywództwa dla przedsiębiorców prosto z akademii wojskowej

Autor książki:

Robert T. Kiyosaki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Instytut Praktycznej Edukacji
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 226 s.
Wymiar: 150x225 mm
EAN: 9788361008392
ISBN: 978-83-6100-839-2
Data: 2017-02-03
33.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W biznesie praca zespołowa zanika, gdy warunki ulegają pogorszeniu. Kiedy robi się naprawdę ciężko, cywile wyciągają bagnety i zaczynają dźgać współpracowników w plecy. Ta książka różni się od innych, pisanych dla początkujących przedsiębiorców, przede wszystkim tym, że skupia się ona na najważniejszych mocnych stronach i umiejętnościach przywódców - ponieważ wszyscy przedsiębiorcy muszą być przywódcami.

Aby zostać odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą, powinieneś skorzystać z mojej rady i przyjąć wojskową kulturę ciągłego uczenia się i wprowadzić ją do swojej firmy. To może trochę potrwać, ponieważ większość cywilów bez przygotowania wojskowego wprawdzie chodziła do szkoły, ale nie poznała w niej kultury ciągłego uczenia się i szkolenia.

Jeżeli chcesz stworzyć taką kulturę w swoim przedsiębiorstwie, jego przywódcy muszą pochodzić spośród ludzi, którzy na co dzień są zaangażowani w działalność tego przedsiębiorstwa. Nie mogą to być dyrektorzy sprowadzeni z zewnątrz.

Niniejsza książka została napisana w formie przewodnika, który przygotuje Cię do radzenia sobie z tego typu zagrożeniami. Mam też dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy służyli w armii: przeszliście już odpowiednie szkolenie i trening, macie najważniejsze kompetencje, siłę ducha i poczucie misji niezbędne do spełnienia rygorów bycia przedsiębiorcą. Jeżeli jednak chcecie mieć gwarancję sukcesu, stałe zarobki i przywileje socjalne, najlepiej będzie, jeśli zostaniecie przy pracy na etacie.

Napisałem tę książkę z jeszcze jednego powodu. Uważam, ze Stany Zjednoczone i cały świat stoją w obliczu ogromnego problemu: bezrobocia i zatrudnienia poniżej kwalifikacji.

Książka "8 lekcji przywództwa dla przedsiębiorców prosto z akademii wojskowej" - Robert T. Kiyosaki - oprawa miękka - Wydawnictwo Instytut Praktycznej Edukacji. Książka posiada 226 stron i została wydana w 2016 r. Cena 33.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.