pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kwadrant przepływu pieniędzy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Instytut Praktycznej Edukacji
Rok wyd.: 2001
Oprawa: miękka
Ilość stron: 318 s.
Wymiar: 148x224 mm
EAN: 9788361008057
ISBN: 978-83-6100-805-7
Data: 2008-11-19
33.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kwadrant przepływu pieniędzy ujawnia, dlaczego niektórzy ludzie pracują mniej, zarabiają więcej, płacą mniejsze podatki i czują się lepiej zabezpieczeni finansowo niż inni. Wszystko, co trzeba wiedzieć, to: kiedy pracować i w którym być kwadrancie? Czy zastanawiałeś się kiedyś: - Jaka jest różnica pomiędzy pracownikiem, a właścicielem biznesu? - Dlaczego niektórzy inwestorzy generują pieniądze, niewiele ryzykując, podczas gdy inni ledwo "wychodzą na zero"? - Dlaczego większość pracowników przemieszcza się z jednej pracy do drugiej, podczas gdy inni rezygnują z pracy na etacie, aby zbudować własne imperium biznesu? - Dlaczego w epoce industrialnej większość rodziców chciała, aby ich dzieci były lekarzami, księgowymi czy prawnikami i czemu w epoce informacyjnej dochody w tych zawodach ulegają degradacji? Czy wiesz, że wielu utalentowanych absolwentów wyższych uczelni chce pracować dla ludzi, którzy porzucili studia - takich, jak np.: Bill Gates z Microsoftu, Richard Branson z Virgin Industries, Michael Dell z Dell Computers czy Ted Turner z CNN? To są multimilionerzy, którym dyplomy nie były potrzebne.
Książka, zawierająca odpowiedź na te pytania, pomoże Ci znaleźć swoją własną drogę do finansowej niezależności w świecie, w którym zachodzą coraz większe zmiany związane z pieniędzmi.

Książka "Kwadrant przepływu pieniędzy" - Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter - oprawa miękka - Wydawnictwo Instytut Praktycznej Edukacji. Książka posiada 318 stron i została wydana w 2001 r. Cena 33.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.