pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Zespole, do dzieła! Czas na wspólne wyzwania
audiobook:

Zespole, do dzieła! Czas na wspólne wyzwania

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2016
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788377469828
Data: 2016-10-28
14.88  19.90  5.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

W dzisiejszych czasach oczekuje się od nas wszystkich w pracy coraz większej skuteczności zespołowej. Czy jednak wiemy, jak zbudować zespół, który naprawdę potrafi wykorzystać wiedzę, doświadczenie i motywację swoich członków? Większość z nas nie wie, szybko popada we frustrację, poddaje się i skłania ku samodzielnemu działaniu, ale w dzisiejszym środowisku biznesowym nie jest to dobre rozwiązanie. Na szczęście jest lepszy sposób. Trzej eksperci, Ken Blanchard, Alan Randolph i Peter Grazier, przedstawiają nam w tej książce trzyetapowy proces, dzięki któremu potrafimy przekształcić każdy zespół w tzw. zespół na wyższym poziomie, czyli zespół wykorzystujący efektywnie pomysły i motywację wszystkich swoich członków oraz czas swoich przywódców, proces przynoszący korzyści każdemu członkowi zespołu z osobna i całej organizacji.

Dyskusje, analizy przykładów i pytania pomogą czytelnikowi i jego kolegom z zespołu nauczyć się dzielenia informacjami, by budować większe zaufanie i poczucie odpowiedzialności, jasnego wyznaczania granic, by dać członkom zespołu wolność do odpowiedzialnego działania, oraz zarządzania samym sobą, by zespołowo podejmować dobre decyzje. Jeśli wprowadzisz w życie rady zawarte w tej książce, przekonasz się, że praca zespołowa sprawia przyjemność, daje satysfakcję i zapewnia wysoką wydajność.

Audiobook „Zespole, do dzieła! Czas na wspólne wyzwania” - oprawa CD - Wydawca: MT Biznes. Cena 14.88 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ken Blanchard, Alan Randolph, Peter Grazier - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Anioł i stróż (CD mp3) - pudełko audiobooku

Anioł i stróż (CD mp3)

ks. Jan Twardowski
Produkty podobne:
Jednominutowy. Menedżer spotyka - pudełko audiobooku

Jednominutowy. Menedżer spotyka małpę

Ken Blanchard, William Jr. Oncken, Hal Burrows