pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Podróż pragnień - pudełko audiobooku
Podróż pragnień pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Pogoda ducha. Cud AA i Al-Anon wg. Ireny z Akron poznaje Rafał hazardzista
Księgarnia »
Audiobook »
audiobook:

Pogoda ducha. Cud AA i Al-Anon wg. Ireny z Akron poznaje Rafał hazardzista

Dane szczegółowe:
Wydawca: Raj Media
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: CD Box
EAN: 9788363154257
Data: 2015-07-15
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Pogoda ducha. Cud AA i Al-Anon wg. Ireny z Akron poznaje Rafał hazardzista - Irena z Akron, Irena z Akron - opis audiobooka:

Wspólnota Anonimowych Alkoholików zaczęła w czerwcu 2014 r. osiemdziesiąty rok istnienia. W Polsce w sierpniu tego samego roku skończyła czterdzieści lat. Te daty są okazją, by przypomnieć o korzeniach wspólnoty AA i nieco młodszej od niej wspólnoty Al-Anon (rodzin anonimowych alkoholików). Trudno znaleźć lepszego przewodnika po tej historii, niż Irena - warszawianka z urodzenia, na stałe mieszkająca w Akron, w stanie Ohio (USA), w miejscu, gdzie wszystko się zaczęło.

Jednak ten audiobook, to nie tylko wspomnienia członków pewnej wspólnoty. To opowieść o tym, że piękne życie jest możliwe niezależnie od naszej przeszłości; że ciężka praca nad sobą z miłości do Boga i ludzi, może zamienić szarą codzienność w cudowną przygodę. To spotkanie z życiową mądrością i doświadczeniem, które po wielu latach zmagań doradza... pogodę ducha. 

 

O AUTORACH

Irena z Akron - od 1973 r. czynna uczestniczka Programu 12 kroków. Przez wiele lat była członkiem zarządu Domu Doktora Boba (współinicjatora ruchu Anonimowych Alkoholików) w Akron. Wychowana w Warszawie na Grochowie. Nadal uczęszcza na 2-3 spotkania w tygodniu. Mówi, że codziennie uczy się czegoś nowego. Jej osobistą misją jest nieść pomoc rodzinom osób uzależnionych, a osobisty cel życia to: śmiać się często i dużo, zdobyć szacunek inteligentnych osób i sympatię dzieci, osiągnąć uznanie szczerych krytyków i znieść zdradę fałszywych przyjaciół, docenić piękno, znaleźć, to, co jest najlepsze w innych, zostawić świat nieco lepszym, wiedzieć, że choć jedno życie oddycha łatwiej, ponieważ żyłam. 

Rafał - od 2001 r. trzeźwy hazardzista, dziennikarz, autor audycji 12-krok w Radiu Warszawa i Telewizji Republika - www.dwunasty.pl. Prowadzi warsztaty 12-kroków dla chrześcijan w Centrum Pomocy Duchowej Domaniewska 20 w Warszawie www.12krokow.com.pl

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Pogoda ducha. Cud AA i Al-Anon wg. Ireny z Akron poznaje Rafał hazardzista"
Kupujący tę pozycję zamówili również: